ASUS ZenFone 2 Laser w Polsce!

Do rodziny smartfonów z serii Zen dołącza kolejny model zaprezentowany w lipcu bieżącego roku podczas ZenFestiwalu w Indiach. ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL został wyposażony w wydajny czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 oraz 2GB pamięci operacyjnej RAM. Najnowszy smartfon jest już dostępny w sieciach sprzedaży RTV Euro AGD, X-Kom.pl oraz Komputronik w cenie 849 złotych.
Wygląd smartfonów firmy ASUS inspirowany jest filozofią Zen, w której za cel obiera się harmonijne połączenie zarówno wewnętrznej technologii, jak i zewnętrznego piękna. Dzięki temu, urządzenia charakteryzują się stonowanym eleganckim wzornictwem, rozbudowaną funkcjonalnością oraz wysoką wydajnością. ASUS ZenFone 2 Laser został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które doskonale współgrają z ultracienkimi brzegami obudowy.
ZenFone 2 Laser wyposażony został w 64-bitowy czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz, wspierany przez układ graficzny Adreno 306 oraz 2GB pamięci operacyjnej RAM. Dzięki wspomnianym podzespołom, urządzenie zagwarantuje wysoki komfort pracy oraz pozwoli na obsługę wielu aplikacji jednocześnie bez widocznej utraty płynności działania. Z kolei za długi czas pracy smartfona na jednym ładowaniu baterii odpowiada wydajny akumulator o pojemności 2400mAh. Najnowszy ZenFone pracuje w oparciu o system Android Lollipop z autorską nakładką ZenUI.
Uchwyć wyjątkowe chwile z aparatem PixelMaster

W modelu Zenfone 2 Laser ZE500KL został zastosowany zaawansowany aparat PixelMaster o rozdzielczości 13MPix z maksymalną wartością otwarcia przysłony do f/2.0, który pozwala na wykonywanie wyjątkowych zdjęć w wysokiej jakości, bez ryzyka przycięcia migawki. Słowo „laser” w nazwie urządzenia nawiązuje do zastosowanej laserowej technologii autofocusa, który ustawia ostrość w zaledwie 0,3 sekundy. Najwyższej klasy kamery Pixel Master oferują wiele trybów fotografowania, które ułatwiają wykonywanie zdjęć. Jedną z najbardziej innowacyjnych, a zarazem użytecznych funkcji jest tryb Low Light. Wykorzystuje on technologię łączenia pikseli, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie zdjęć nawet o 400% jaśniejszych w nocy oraz w warunkach słabego oświetlenia bez konieczności użycia lampy błyskowej.
Ekran

ZenFone 2 Laser dostępny jest w Polsce w wersji z 5-calowym ekranem IPS o rozdzielczości HD. Zastosowanie tego rodzaju wyświetlacza gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów, niezależnie od panującego w danym miejscu oświetlenia. Dodatkowo, ekran posiada ochronną powłokę Gorilla Glass 4, która zapewnia wyższą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Tryb Dual Standby SIM

Smartfon obsługuje jednocześnie dwie niezależne karty SIM. Jest to rozwiązanie idealne dla osób korzystających z telefonu służbowego oraz prywatnego, gdyż dzięki trybowi Dual SIM Dual Standby (podwójnej gotowości kart) nie umknie nam żadne połączenie, a w kieszeni wystarczy nosić tylko jedno urządzenie.
Dostępność i ceny

Model ASUS ZenFone 2 Laser (ZE500KL) dostępny jest w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej w sklepach RTV Euro AGD oraz srebrnej w sklepach X-Kom.pl oraz Komputronik. Cena zaprezentowanego ZenFone 2 Laser wynosi 849 złotych.

Źródło: Informacja prasowa