ASUS Republic of Gamers prezentuje podkładkę ROG Sheath

ASUS Republic of Gamers (ROG) prezentuje ROG Sheath, wyjątkowo dużą podkładkę pod mysz, zaprojektowaną i zoptymalizowaną do współpracy z wieloma rodzajami myszek gamingowych. ROG Sheath posiada tkaną powierzchnię, która pozwala z łatwością śledzić kursor myszy i zapewnia jego płynną i precyzyjną kontrolę. Zaprojektowana z myślą o wielogodzinnych maratonach gry, ROG Sheath posiada antypoślizgowy, gumowy spód wyróżniający się czerwienią ROG. Zapobiega on przemieszczaniu się podkładki na każdej powierzchni, a unikalny kształt krawędzi  zapobiega strzępieniu się brzegów.

Stworzona z myślą o płynności i precyzji działania

ROG Sheath zaprojektowano tak, by zapewniała płynne działanie myszek dla graczy; gęsto tkana powierzchnia współpracuje z prawie wszystkimi czujnikami, oferując graczom precyzyjną kontrolę każdego ruchu. Jej powierzchnia odzwierciedla gamingowe zacięcie; zdobią ją słynne logo ROG i inspirowane dziedzictwem Majów symbole, które można odnaleźć również w innych produktach marki ROG.

ROG Sheath przeszła szereg testów, które miały sprawdzić jej wytrzymałość; poddano ją m.in. testom ślizgu, w których pokonała odległość równą ponad 250km i ponad 57-godzinnym testom odporności na skrajne temperatury od -30 do 60°C.

Wyjątkowo duża podkładka pod mysz pomieści wszystkie potrzebne graczom urządzenia

ROG Sheath to przede wszystkim duże wymiary: 900mm długości i 440mm szerokości z łatwością pomieści notebooka, zewnętrzną klawiaturę i mysz. Podkładka ma 3mm grubości i oferuje wyjątkowo komfortową podstawę, na której można wygodnie oprzeć nadgarstki.

ROG Sheath_Full package

SPECYFIKACJA[1]

ROG Sheath

  • Szerokość: 900mm (35,4 cala)
  • Długość: 440mm (17,3 cala)
  • Grubość: 3mm (0,12 cala)
  • Waga: 695 g

DOSTĘPNOŚĆ I CENA

Podkładka ASUS ROG Sheath będzie dostępna w sklepach w drugiej połowie lipca bieżącego roku w orientacyjnej cenie 169 pln.

[1] Specyfikacja, zawartość i dostępność produktu mogą być zmienione bez uprzedniej informacji i mogą różnić się w zależności od kraju. Rzeczywista wydajność może zależeć od używanych aplikacji, ich wykorzystania, środowiska roboczego i innych czynników. Pełna specyfikacja dostępna jest na stronie http://www.asus.com.

 Źródło: Informacja prasowa