Amerykańskie Słuchawki 64Audio typu IEM już w Polsce

Marka 64Audio mimo, że mniej znana w Europie, to za Oceanem radzi sobie bardzo dobrze. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich uznanych producentów czy muzyków, którzy nie wyobrażają sobie pracy w studio czy podczas tourne bez słuchawek 64Audio. Postaci takie jak: Beyonce, Bon Jovi, Joe Walsh, Kayne West, Seal, Charlie Thorton, Earth Wind & Fire, Chaka Khan czy One Republic mówią same za siebie.

Oferta producenta to słuchawki typu Custom Series czyli takie, które przystosowywane są swoim kształtem do kanału usznego użytkownika dzięki czemu dźwięk dociera bez zniekształceń bezpośrednio do mechanizmu młoteczkowego ucha. Tutaj wymagana jest wizyta u specjalisty Audiologa, który taki odlew ucha może przygotować. Drugą zaś grupę stanowią słuchawki typu Universal Fit – czyli o kształcie uniwersalnym, które mają standardowe kanały douszne i mogą być używane przez każdego.

Obydwie grupy produktów dzielą się dodatkowo na 3 segmenty w zależności od ich zastosowania czy przeznaczenia. I tutaj rozróżniamy słuchawki Na Scenę, Do Studia oraz Audiofilskie. Do Polski trafiają słuchawki uniwersalne i są to w sumie 4 modele, ale dla zainteresowanych klientów będzie możliwość zamówienia również słuchawek indywidulanie dostosowanych do ich kształtu kanału usznego.

Marka 64Audio to również autorskie i innowacyjne technologie, które sprawiły, że produkty tego producenta oferują tak rewelacyjne brzmienie. Należy tu wymienić przede wszystkim przełomową technologię Tia: https://64audio.pl/technologia-tia/ oraz technologię Apex: https://64audio.pl/technologia-apex/ , których zastosowanie znajdziemy w każdym z modeli producenta oferowanych obecnie na rynku.

64audio_U18t_Expanded

Słuchawki U12 Universal-Fit od 64 AUDIO
U12t to 12 przetwornikowy model oparty jest na opatentowanej technologii tia ™ zapewniając tym samym najwyższą jakość odsłuchu dla profesjonalistów audio, jak i najbardziej wymagających audiofilów. Połączenie technologii tia single-bore z 4 przetwornikami niskotonowymi, 6 przetwornikami średnio tonowymi oraz przetwornikami wysoko- i wysoko-średniotonowymi tia o niesamowicie gładkim brzmieniu, wzbogaca i tak już żywiołową i trójwymiarową scenę dźwiękową.
64audio U12 Universal-Fit to najtańszy model z oferty. Cena sugerowana w Polsce wynosi 8500zł brutto. Słuchawki 64audio U12 Universal-Fit dostępne są w wybranych sklepach oraz do odsłuchu w sklepach MP3store grupy Audiokracja.

Specyfikacja
Konfiguracja przetworników: 1 tia ™ wysokotonowy, 1 wysoko-średniotonowy, 6 średniotonowych, 4 niskotonowe
Czułość: 108db przy 1kHz przy 1mw
Pasmo przenoszenia: 10 Hz – 20 kHz
Crossover: Zintegrowany 4-drożny crossover pasywny
Izolacja hałasu: moduł -20dB apex m20, moduł -15dB apex m15
Typ przetworników: Dwanaście precyzyjnych zbalansowanych przetworników armaturowych
Impedancja: 12,6 + 1 / -2 omów od 10 Hz – 20 kHz

Źródło: informacja prasowa.