Acer dodaje projektor Z650 do portfolio Predatorów

Firma Acer rozszerza swoje portfolio urządzeń dla graczy o projektor Predator Z650.

Predator Z650 wyposażono w funkcje:

  • ColorPurity: zapewnia szerszą gamę kolorów, generując bogatą gradację barw gwarantującą bardzo ostry obraz,
  • Tryb sRGB: gwarantuje spójność kolorów i eliminuje odchylenia w odwzorowaniu kolorów, kolory wyglądają tak samo na wszystkich urządzeniach sRGB,
  • Short Throw: pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 100 cali już z odległości 1,5 m,
  • WirelessHD: uwalnia od niewygody związanej z kablami bez jakichkolwiek kompromisów w rozdzielczości Full HD.

Nieprzerwana projekcja gier
Projektor Predator Z650 pozwala na dostosowanie wyświetlanego obrazu do różnego rodzaju gier. Tryb Game Auto analizuje zawartość wyświetlanych kadrów i dynamicznie reguluje obraz. Bright FPS dostosowuje obraz z gier dla scenerii dziennej, a Dark FPS dla scenerii nocnej, co gwarantuje najlepsze doświadczenia wizualne.

Predator Z650 pozwala na nagranie fragmentu prowadzonej rozgrywki i ustawianie go jako osobisty ekran startowy podczas wczytywania gry, co pozwala odtworzyć najlepsze osiągnięcia w danej grze. Funkcje inżynierii dźwięku firmy Acer tworzą bogate środowisko audio, dzięki głośnikom stereo o mocy 20 W, rozbudowane o połączenia DTS Sound i Bluetooth. Pozwala to na strumieniowe przesyłanie dźwięku do zewnętrznych głośników wyposażonych w Bluetooth.

Dane techniczne

Predator Z650 został wyposażony w lampę w technologii DLP o mocy 2200 ANSI lumenów i współczynniku kontrastu 20000:1. Żywotność lampy została określona na 3000 godzin pracy standardowej i 6000 godzin w trybie ECO. Obraz można regulować zarówno w poziomie (+/- 30 stopni) jak i w pionie (+/- 30 stopni).

Projektor wyposażono w 3 złącza HDMI oraz wejścia: component, D-Sub 15pin, S-Video mini DIN, kompozytowe, liniowe audio oraz USB. Wyjścia to: D-Sub 15pin i liniowe audio.

Ceny i dostępność
Projektor Predator Z650 jest już dostępny w ofercie polskich sklepów w cenie od 4899 PLN. Produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

Projector_Acer_Predator_Z650_01

Źródło: Informacja prasowa