5 cech ZenFone Max, które przydadzą się w czasie urlopu i nie tylko

Smartfon to jak wiadomo już nie tylko zwykły telefon, ale też wielofunkcyjny gadżet. Chociaż często mamy ochotę od niego odpocząć i całkowicie się wyciszyć, to na liście rzeczy, które zabieramy ze sobą na wakacje zajmuje z pewnością czołowe miejsce. Sprawdźmy kiedy ZenFone Max może okazać się nieocenionym kompanem.

  1. Bateria do zadań specjalnych

Kwestia kończącej się lub całkowicie wyładowanej baterii w smartfonie to dość częsty powód niepotrzebnego stresu. Jak na złość dotyka nas wtedy, gdy akurat czekamy na ważny telefon, chcielibyśmy uchwycić chwilę na zdjęciu lub skorzystać z nawigacji. Z ZenFone Max takie sytuacje to już przeszłość. Niesamowicie pojemna bateria (5000 mAh) gwarantuje długi czas pracy, a także niweluje wszelkie obawy o wyczerpanie się energii w kluczowym momencie. Pozwala na osiągnięcie takich wyników jak:

  • 37 godzin nieprzerwanych rozmów telefonicznych,
  • 32 godziny surfowania po sieci w trybie WiFi,
  • 22 godziny odtwarzania plików wideo.

Możemy więc śmiało zapomnieć o konieczności ciągłego noszenia ze sobą ładowarki czy power banku. Co więcej, sam ZenFone Max może dzielić się swoja energią i naładować inne urządzenie podłączone do niego za pośrednictwem kabla USB.

  1. Wyjątkowe zdjęcia

Smartfon to już nie tylko telefon, ale i podręczny aparat fotograficzny. ASUS ZenFone Max posiada zaawansowany aparat PixelMaster o rozdzielczości 13MPix, z którym uzyskamy zdjęcia w wysokiej jakości. Laserowy autofocus ustawia ostrość w zaledwie 0,03 sekundy, a podwójna dioda LED dzięki zastosowaniu światła białego i żółtego pozwala uzyskać naturalne kolory. Kamery PixelMaster posiadają wiele trybów fotografowania, z którymi otrzymanie najlepszych efektów jest niezwykle proste. Jednym z nich jest innowacyjny Low Light, z którym możliwe jest wykonywanie wyraźnych zdjęć w nocy oraz w warunkach słabego oświetlenia, bez konieczności użycia lampy błyskowej. Z kolei tryb panoramicznego selfie pozwoli uwiecznić siebie wraz grupą znajomych czy rodziną.

  1. Dwie karty SIM

ZenFone Max obsługuje jednocześnie dwie niezależne karty SIM. W kieszeni możemy nosić tylko jedno urządzenie, a z trybem Dual SIM Dual Standby (podwójnej gotowości kart) nie umknie nam żadna wiadomość. To rozwiązanie przypadnie do gustu osobom, które korzystają zarówno z telefonu służbowego, jak i prywatnego. Okazać się może przydatne również na wakacjach za granicą, gdy kupimy lokalną kartę SIM.

  1. Ekran odporny na zarysowania

Czasem wszystko leci z rąk – smartfon też. Dlatego dobrze, gdy ekran zabezpieczony jest powłoką Corning® Gorilla® Glass 4. Taki ekran jest odporniejszy na uszkodzenia powstałe na skutek upadku, a prawdopodobieństwo zarysowania go podczas codziennego użytku jest mniejsze o 85 proc. Dzięki temu telefon nie zawiedzie nas, nawet w trakcie trudnych wypraw.

unspecified-1

  1. Szybki dostęp do ważnych aplikacji

Nakładka ASUS ZenUI posiada ponad tysiąc funkcji, które wzbogacą standardowy interfejs Androida. Przyjemne i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie pozwala zmodyfikować ikony, spersonalizować grafikę, ale przede wszystkim uporządkować aplikacje w odpowiednich folderach. Mając szybki dostęp do najważniejszych funkcji nie będziemy tracić cennego czasu, a każde zadanie będzie przyjemne i bezpieczne. Warto wspomnieć, że ASUS ZenUI jest wysoko oceniany przez użytkowników systemu Android.

Źródło: Informacja prasowa