30% rabatu na kamerę samochodową w akcji InterRisk

30% rabatu na kamerę samochodową w akcji InterRisk

Klienci wybierający ubezpieczenie z portfolio InterRisk mogą skorzystać z atrakcyjnego rabatu na kamery samochodowe brytyjskiej marki Nextbase

Warszawa, 20 czerwca 2023 r. – Jednym z celów marki Nextbase jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Znajduje to odzwierciedlenie w rozwiązaniach technologicznych, ale również w podejmowanych przez firmę kooperacjach. Doskonałym przykładem jest współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Na polskim rynku partnerem marki Nextbase jest InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.

W ramach najnowszej akcji promocyjnej wystarczy skorzystać z usług posiadającego

w swojej ofercie ubezpieczenia InterRisk pośrednika ubezpieczeniowego, aby otrzymać 30% zniżki na zakup produktów marki Nextbase. Promocja dotyczy zarówno kamer samochodowych, jak i akcesoriów na dedykowanej podstronie w sklepie internetowym marki. Działanie to jest kontynuacją prowadzonej w roku ubiegłym akcji, która cieszyła się dużą popularnością. Obecna akcje promocyjna trwa do 26 września 2023 roku.

 Kamera samochodowa, a bezpieczeństwo

Partnerstwo z InterRisk doskonale komponuje się z globalną strategią marki Nextbase. Według niej kamera samochodowa jest nie tylko urządzeniem rejestrującym trasę, ale również sprzętem, który może znacząco podnieść bezpieczeństwo podróżujących. Większość modeli Nextbase serii 2 (od 322GW wzwyż) posiada funkcję Emergency SOS, która w razie wypadku i braku reakcji ze strony kierowcy automatycznie wezwie na pomoc odpowiednie służby ratunkowe. Otrzymają one wiele danych na temat podróżujących oraz przede wszystkim współrzędne miejsca zdarzenia, włącznie z kierunkiem jazdy samochodu, aby skrócić czas przyjazdu. Marka Nextbase stale rozwija swoje produkty i już niedługo kierowcy będą mogli korzystać z kolejnych ratujących życie i zdrowie rozwiązań.

Nextbase na całym świecie podejmuje wiele inicjatyw, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Z przeprowadzonych na zlecenie marki badań wynika, bowiem że samo posiadanie w pojeździe kamery samochodowej pozytywnie wpływa na sposób zachowania kierującego samochodem.

Współpraca Nextbase i InterRisk w Polsce

Opisywana akcja promocyjna przebiega pod hasłem e-zdrapka Festiwal Nagród InterRisk, powstała z myślą o pośrednikach ubezpieczeniowych. Dzięki współpracy z Nextbase, skorzystać na niej mogą również klienci – wystarczy, że skontaktują się posiadającym w swojej ofercie ubezpieczenia InterRisk agentem, aby zapytać o zniżkę na zakup produktów marki Nextbase. Działanie to jest kontynuacją prowadzonej w roku ubiegłym akcji, która cieszyła się dużą popularnością. W najbliższym czasie kooperacja Nextbase i InterRisk będzie rozszerzana.

W tegorocznej loterii InterRisk przygotował dla pośredników ubezpieczeniowych aż 10 tysięcy nagród, w tym 50 kamer samochodowych Nextbase. Nagrodą Główną jest Hyundai i20.

 

 

Źródło: Informacje prasowe