10 korzyści sprzątania odkurzaczem bezprzewodowym

Wszyscy cieszymy się, kiedy coś, czego używamy na co dzień zostaje ulepszone i czyni nasze życie łatwiejszym. Dlatego technologia odkurzaczy bezprzewodowych jest obecnie tak popularna. Poznaj powody, dlaczego odkurzanie bezprzewodowe to zmiana stylu życia.

  1. Wygoda

Z odkurzaczem bezprzewodowym nie musisz poruszać się cały czas w zasięgu gniazdka elektrycznego, możesz go podnieść i przejść tam, gdzie chcesz, co idealnie dopasowuje się do nowoczesnego stylu życia. I nie wymaga to schylania się oraz podłączania do kolejnych gniazdek elektrycznych, co wyjątkowo docenią osoby z dolegliwościami pleców lub ograniczoną mobilnością! Nie musisz planować „trasy” odkurzania pod kątem gniazdek elektrycznych. Gdzie jest najbliższe gniazdko elektryczne? Kogo to obchodzi! Przejdź od jednego do drugiego końca domu nie martwiąc się, w jaki sposób odkurzyć np. schody. Nic Cię nie ogranicza.

  1. Bezpiecznie – bez kabla

Kable plączące się wokół nóg od krzeseł, ciągnące się po schodach, zaczepiające o narożniki mogą być niebezpieczne przy poruszaniu się po domu. Wyeliminuj to ryzyko podczas odkurzania, pozbywając się kabla na zawsze!

  1. Bezpiecznie – bez prądu

Oddzielna ładowarka, która przypomina dobrze znane zasilacze baterii do telefonów komórkowych jest jedynym elementem pracującym z napięciem 230V. Sam odkurzacz nie stwarza niebezpieczeństwa związanego z możliwym uszkodzeniem kabla zasilającego lub blokadą zwijacza i zwarciem instalacji. Nie ma niebezpieczeństwa związanego z przekładaniem wtyczki wilgotnymi rękami. Nawet najmłodsi domownicy, którzy nie powinni dotykać gniazdka z prądem, mogą pomóc w sprzątaniu.

  1. Nigdy się nie odłączy

Masz dosyć przypadkowego odłączania za każdym razem, gdy odejdziesz zbyt daleko od gniazdka? Zdarzyło Ci się wyrwać kabel z wtyczki, czy nawet całe gniazdko ze ściany po przypadkowym szarpnięciu? Z odkurzaczem bezprzewodowym to się nigdy nie wydarzy. Zaczynasz od jednego końca do domu – kończysz na drugim bez przerywania. I gotowe!

 

  1. Nowy sposób sprzątania

Odkurzanie bezprzewodowe rewolucjonizuje nawyki sprzątania. Zamiast czekać, aby zrobić duże, cotygodniowe sprzątanie, będziesz używać swojego odkurzacza bezprzewodowego często i „po trochu”, bo jest to łatwe i szybkie. Z naładowana baterią, odkurzacz jest zawsze gotowy do pracy. Nie trzeba go składać, rozwijać kabla, sprawdzać, czy worek jest pusty. To doskonały sposób na utrzymanie czystości w domu przez cały tydzień i zapewnienie sobie dodatkowego wolnego czasu. Wszystkie nasze odkurzacze bezprzewodowe wyposażone są w elektroszczotkę, która doskonale zwiększa skuteczność zbierania zanieczyszczeń z podłóg np. sierść zwierząt domowych.

 dd698-1_in_stairs

  1. Wsiadaj do czystego samochodu, przyczepy kempingowej lub łodzi

Okruchy i kurz nie ograniczają się do domu. Odkurzanie również nie powinno. Bezprzewodowe odkurzacze są bardziej mobilne i w wielu z nich (np. Cavalier lub Samurai) można odłączyć część ręczną, aby wygodnie dotrzeć do tapicerki mebli, schodów i blatów w domu, jak i na zewnątrz w samochodzie, przyczepie kempingowej albo łodzi.

  1. Długi czas nieprzerwanej pracy

Przełączanie odkurzacza z gniazdka do gniazdka oznacza dodatkowy czas pracy, prawda? Cóż, rzeczywiście, kiedyś nie było wyboru, ponieważ odkurzacze bezprzewodowe szybko się rozładowywały. Ale teraz technologia akumulatorów litowo-jonowych jest tak zaawansowana, że można odkurzyć całe mieszkanie bez doładowywania. Odkurzacze Dirt Devil wykorzystują litowo-jonowe akumulatory, które przez długi czas użytkowania nie tracą swojej pojemności mimo wielokrotnego ładowania oraz utrzymują stałe napięcie zapewniające doskonałą siłę ssania, nawet gdy poziom naładowania jest niski.

  1. Nie musisz pamiętać o kupowaniu worków

Wszystkie odkurzacze bezprzewodowe Dirt Devil nie wymagają kupowania worków. Kurz oddzielany jest w strumieniu wirującego powietrza i osiada na dnie zbiornika. Wystarczy wysypać zawartość zbiornika do kosza i odkurzać dalej. Nie ma dodatkowych kosztów użytkowania. Co jakiś czas trzeba oczyścić filtr, aby utrzymać siłę ssania. Ponieważ łatwo opróżnić zbiornik, odkurzacz nie powoduje przykrego zapachu charakterystycznego dla odkurzaczy pozostawionych z pełnym z workiem. Przy okazji  w zbiorniku widać przypadkowo wciągnięte drobiazgi takie, jak monety czy kolczyki …

  1. Lekki i łatwy w manewrowaniu

Odkurzacze Dirt Devil mają przegub 3D, który ułatwia manewrowanie między meblami. Zaimponuj domownikom z łatwością podnosząc swój odkurzacz bezprzewodowy. Być może ostatnio dużo ćwiczysz, a może to po prostu Twój odkurzacz jest taki lekki. Na przykład, nowy bezprzewodowy Cavalier waży zaledwie 2,1 kg.

  1. Estetyczny gadżet

Każdy lubi mieć zdjęcie swoich najnowszych gadżetów, aby móc się wszystkim pochwalić. To samo dotyczy odkurzacza bezprzewodowego. Będziesz mógł z dumą je pokazać. Odkurzacze bezprzewodowe Dirt Devil są niewielkie, lekkie i wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu doskonale dopasują się do Twojego domu.

Źródło: Informacja prasowa.