Brother prezentuje drukarkę wielkoformatową dla firm – wydruk od A4 do banerów

Firma Brother rozszerzyła portfolio o atramentowe urządzenie wielofunkcyjne – MFC-J6959DW. Nowy model pozwala na bezprzewodowe drukowanie wielkoformatowe oraz w formacie A4 i A3. Sprzęt Brother pozwala na intuicyjne zlecanie druku banerów, plakatów, zdjęć panoramicznych o długości do 2,7 metra i oznakowań promocyjnych z przycinaniem nośnika do wymaganej długości za pomocą automatycznego noża tnącego.

To urządzenie wielofunkcyjne umożliwia automatyczne drukowanie, skanowanie i faksowanie dwustronne w formacie A3. Model MFC-J6959DW pozwala korzystać zarówno z papieru w rolce, jak i arkuszy A4 z podajnika. Urządzenie posiada także podajnik uniwersalny na 100 arkuszy, co pozwala na użycie różnych rodzajów nośników o gramaturze do 220 g/m² oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy, co ułatwia intuicyjne drukowanie oraz skanowanie w formacie A3.

MFC-J6959DW umożliwia szybkie i bezpieczne zlecanie druku z telefonu przy użyciu technologii zbliżeniowej (NFC). Za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika sprawnie można skonfigurować opcje szybkiego skanowania bezpośrednio do wybranych lokalizacji. Natomiast kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 8,8 cm ma funkcję wyświetlania liczby stron, które można wydrukować, dzięki czemu łatwiej monitorować poziom zużycia atramentu.

„Kluczem w optymalizacji procesu druku w organizacji jest dobranie rozwiązania do realnych potrzeb biznesu. Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne – MFC-J6959DW jest świetnym uzupełnieniem portfolio Brother. Ten model sprawdzi się zarówno w większych organizacjach, jak i mniejszych firmach, które chciałyby, aby jedno urządzenie sprostało oczekiwaniom pracowników w zakresie kopiowania, skanowania, faksowania i wysokiej jakości druku różnego rodzaju materiałów” – dodaje Katarzyna Idzkiewicz Senior Marketing Coordinator w Brother Polska.

Kompaktowa konstrukcja zapewnia elastyczność umieszczenia urządzenia w dowolnym miejscu w biurze. Model MFC-J6959DW wykorzystuje opatentowaną przez Brother technologię chipów drukujących MAXIDRIVE, zapewniającą długotrwały, ultraszybki i wysokiej jakości druk w kolorze.

Więcej szczegółów na temat modelu MFC-J6959DW znajdą Państwo na stronie www.brother.pl.

 

 

Źródło: Informacje prasowe