Test uchwytu samochodowego AURUM WHITE Xblitz

Dziś sprawdzamy uchwyt samochodowy Xblitz Aurum White z funkcją ładowania bezprzewodowego. Uchwyt dotarł do mnie w małym białym pudełku. Z jego frontowej strony dowiadujemy się mniej więcej jak wygląda urządzenie.

1

W środku znajdujemy Xblitz Aurum White, mocowanie, kabel USB oraz dokumentację.

2

Uchwyt został wykonany prawie w całości w kolorze białym. Dookoła możemy zauważyć złoty błyszczący pasek, który urozmaica wygląd chwytu.

U góry widzimy logo Xblitz.

4

Od spodu znajdujemy port ładowania.

6

Z tyłu znajduje się wlot mocowania uchwytu.

5

Boki nie zostały wyposażone w żadne funkcje.

7

Mocowanie uchwytu jest banalnie proste – najpierw należy połączyć ze sobą elementy i dokręcić nakrętkę.

8
 W dalszej kolejności wystarczy już tylko przyczepić do kratki wentylacyjnej za pomocą klipsa.
11
Urządzenie trzyma się bardzo dobrze. Szczególnie spodobał mi się przód uchwytu, który błyszczy się, jest śliski i przyjemny w dotyku niczym lustro.Uchwyt jest bardzo lekki, prezentuje się delikatnie a zarazem nowocześnie. Jego wygląd to nie jedyny plus. Za pomocą tego urządzenia naładujecie swój telefon dwa razy szybciej a to za sprawą  ładowania indukcyjnego o mocy 15 W.
12
 Dzięki niemu możemy zapomnieć o kablu i ładować swój telefon w trakcie podróży. Aurum White w górnej części posiada czujnik dotykowy, za pomocą którego otwieramy i zamykamy rączki naszego urządzenia. Muszę przyznać, że funkcja ta działa bez zarzutu i bardzo ułatwia korzystanie z uchwytu. Zachwycam się kolorem białym bo wyróżnia się on w aucie i  dodaje uroku kontrastując z wnętrzem samochodu. Jeśli jednak wolicie jak wszystko jest dopasowane kolorystycznie i pasuje do deski rozdzielczej to producent proponuje również wersję w kolorze czarnym.
Uchwyt jest w stanie rozszerzyć swoje boki na szerokość aż 93 mm i 117 mm wysokości więc tak naprawdę będzie pasował do niego każdy dostępny na rynku smartfon. Nie musicie więc pytać czy wasz telefon będzie z nim kompatybilny.
Uchwyt podczas testu spisywał się znakomicie, polecamy. Aurum White jest dostępny na CENEO od 69,99 zł.
ocena10
Sprzęt do testów dostarczył:
logo Xblitz