Recenzja plecaka Pallad 450 CAMO 15.6″ Genesis

Jakiś miesiąc temu miałam okazję oceniać plecak na laptop – Pallad 550 Genesis, który przypadł mi do gustu. Jeśli nie mieliście okazji sprawdzić tej recenzji to zapraszam – Pallad 550.

Dziś sprawdzimy sobie Pallad 450 CAMO.

 Plecak został wykonany w stylu wojskowym, jednak nie są to typowe plamy moro. Zostały wykonane, jak gdyby były pikselami. Plecak jest średniego rozmiaru i pierwsze co rzuca się w oczy to dużo licznych kieszonek i pasków.

1Z przodu możemy zauważyć dwie mniejsze w kieszonki – zostały one umiejscowione na klapie plecaka. Kieszonki otwierane są oczywiście na suwak a na każdym z suwaków przymocowano sznurek, którym jesteśmy w stanie w wygodny sposób odpinać i zapinać kieszeń.

7

3

Poniżej kieszonek umiejscowiono logo Genesis na przyszytej blaszce.

2

Ponosząc klapkę do góry ukazuje nam się kolejne dwie mniejsze kieszonki- oczywiście również zostały wyposażone w wygodne sznurki, którymi można je otwierać oraz zamykać.

7

Nieco wyżej znajdujemy kolejną kieszeń – ta już jest większa. Zaglądając do środka znajdujemy 3 mniejsze kieszenie wykonane z siatki, dwie śliskie na rzepy, znajdziemy też tutaj trzy mniejsze kieszonki na długopisy czy pendrive.

8

Wkładając w nie jakikolwiek przedmiot będziemy w stanie go zobaczyć poprzez otwory siatki.

10

Oprócz tych kieszeni mamy również do dyspozycji dwie inne – na rzepy, wykonane ze śliskiego materiału, bardzo przyjemnego w dotyku.

9

Ostatnia – główna kieszeń plecaka – została wykonana ze śliskiego materiału. Pokrywa on całe wnętrze tej przegrody. Mamy tutaj dwie większe kieszonki zapięte na pasek z rzepką oraz jedną główną kieszeń.

11

Oprócz opisanych przeze mnie kieszeni plecak wyposażony został w dwie boczne siatki, w których również możemy coś umieścić.

19

Szelki plecaka zostały wykonane w sposób solidny i mocny. Posiadają regulowane czarne paski, dzięki którym możemy dostosować ich rozmiar indywidualnie do naszych potrzeb.

12

Paski zostały umiejscowione również w okolicy klatki piersiowej oraz na brzuchu, co zdecydowanie służy wygodnemu noszenia plecaka i zdrowiu naszych pleców.

15

Zarówno  szelki jak i wewnętrzną stronę plecaka pokrywa siatka, dzięki której nasze plecy będą oddychać i nie będą się tak pocić – jest to bardzo praktyczne.

13

Rączka umiejscowiona u góry plecaka jest dosyć wąska, złożona na pół i zszyta – dzięki temu wygodnie leży w dłoni a zarazem jest mocna.

17

SPECYFIKACJA PRODUKTU
Typ Plecak
Przeznaczenie Laptopy
Dedykowany rozmiar 15.6 „
Komory 2
Przegrody i komory Telefon, Laptop, Dokumenty, Akcesoria
Kieszenie 6
Ilość kieszeni zewnętrznych 6
Pojemność 28 L
Materiał Poliester
Zamknięcie Zamek
Kolor Wielokolorowy
Długość 300 mm
Szerokość 195 mm
Wysokość 450 mm
Waga 1300 g
EAN 5901969426960
Numer katalogowy NBG-1726

Plecak ma wymiary 30 x 19,5 x 45 cm ( dł. szer. wys.) – nie jest więc zbyt duży. Nie można jednak powiedzieć, że nie jest pakowny – przeciwnie. Liczne kieszenie – na mysz, powerbank czy słuchawki – gwarantują, że nasz sprzęt będzie uporządkowany i będziemy mieć łatwy dostęp do każdego urządzenia. Główna kieszeń jest w stanie pomieścić laptop o maksymalnych wymiarach 15,6 ” – pojemność jest więc idealna. Organizer na akcesoria biurowe również jest bardzo praktycznie przygotowany – wszystko w plecaku jest przemyślanie wykonane, wszystko mamy pod ręką – możemy w szybkim tempie rozpakować niezbędny do grania sprzęt i rozpocząć grę. Z zewnątrz plecaka dodatkowo znajdujemy sznurek – ściśnięcie go umożliwia przenoszenie dodatkowych przedmiotów. Również boki plecaka zostały wyposażone w system typu Molle. System ten jest wykorzystywany przy przenoszeniu oporządzenia osobistego w siłach zbrojnych. Pomyślałam, że Pallad 450 nadałby się idealnie jako plecak ewakuacyjny, przygotowany na wszelką okoliczność – zwłaszcza biorąc pod uwagę działania jakie są prowadzone w naszym sąsiedztwie.  Plecak nosi się wygodnie – zwłaszcza pasek biodrowy i piersiowy wpływają na komfort użytkowania.

 

Pallad 450 Camo sprawdzi się nie tylko jako plecak dla graczy, nie tylko jako plecak militarny ale również jako plecak po prostu – do użytku codziennego. Planujesz wycieczkę? Wypad w góry? Pallad 450 Camo to idealna propozycja na każdą okoliczność. Plecak jest dostępny w świetnej cenie 199 złLink do sklepu

ocena9

wujekpolecagra

Sprzęt do testów dostarczył:

logo genesis