Recenzja plecaka na laptop Pallad 550 Genesis

W dzisiejszej recenzji przybliżę wam plecak na laptopa Pallad 550 od Genesis.

Marka Genesis powstała w 2011 roku i zajmuje się produkcją akcesoriów dla graczy o różnym poziomie zaawansowania – gama produktów jest szeroka i wciąż się powiększa.
Na pierwszy rzut oka plecak prezentuje się klasycznie, bez udziwnień, niepozornie. Niepozornie – jak za chwilę się przekonacie – bowiem wnętrze bardzo mnie zaskoczyło.
Na początek zerknijcie do krótkiej specyfikacje plecaka:
SPECYFIKACJA PRODUKTU
Typ Plecak
Przeznaczenie Laptopy
Dedykowany rozmiar 17.3 „
Komory 2
Przegrody i komory Telefon, Okulary, Laptop, Dokumenty, Akcesoria
Kieszenie 7
Ilość kieszeni zewnętrznych 7
Materiał Poliester
Zamknięcie Zamek
Kolor Czarny
Maksymalne statyczne obciążenie 10 kg
Długość 345 mm
Szerokość 200 mm
Wysokość 510 mm
Waga 1401 g
EAN 5901969426618
Numer katalogowy NBG-1691

Zajmijmy się teraz opisem zewnętrznym – plecak został solidnie wykonany, bardzo dobrze jakościowo. Materiał jest gruby, mocno szyty ale zarazem delikatnie śliski więc będzie ciężko go pobrudzić. Z przodu widnieją pojedyncze czerwone elementy: logo, zamek a także nici.

20

Przy każdym suwaku dołączono wygodną linkę zakończoną śliskim plastikiem, w którą wkładamy palec i wygodnie rozsuwamy kieszonki. Z przodu są dwie małe kieszonki.

20220825_153634

Z tyłu plecaka widnieje nazwa modelu plecaka – Pallad 550.

19

Szelki są regulowane by mogły idealnie dopasować się do kształtu naszego ciała.

5

Na lewej szalce również umieszczono nazwę marki Genesis.

20220825_153651

Szelki są solidnie wykonane, od strony wewnętrznej pokryte są oddychającą siatką, fragment wewnętrznej strony przylegającej do pleców a także rączka usytuowana u góry – również zostały  nią pokryte.

2

Boki plecaka wyposażone są w dwie kieszonki na każdą stronę – jedna miękka a druga twarda – oznaczona okularami (możemy tam schować okulary nie martwiąc się o ich uszkodzenie).

11

Z drugiej strony kieszonka została oznaczona telefonem (tutaj również możemy schować telefon nie martwiąc się o potencjalne uszkodzenia)

9

10

8

Miękkie kieszonki zostały zewnątrz wyposażone również w dodatkową siatkę i tutaj też możemy coś oczywiście wkładać, na przykład butelkę wody by mieć ją zawsze pod ręką.

6

Od spodu plecak jest gładki.

4

Od góry wspomniana już wcześniej – mocna, twarda rączka również od wewnątrz pokryta fragmentem siatki. Gdy przyjdzie nam przenieść plecak za pomocą tej rączki – materiał będzie oddychał i dłonie nie będą się nam się pocić.

1

Przejdźmy teraz do wnętrza plecaka. Do dyspozycji mamy dwie większe kieszenie a wewnątrz pierwszej z nich znajdują się liczne kieszonki na długopisy, na ładowarkę, na mysz.

17

12

13

Druga kieszeń to kieszeń właściwa i tutaj oczywiście mamy miejsce na nasz laptop bo nie zapominajmy, że cały czas jest mowa o plecaku na graczy. Środek tej kieszeni jest śliski i przyjemny w dotyku, wykonany w odcieniu szarości.

21 18

15

16

21

W środku do dyspozycji mamy również siateczkowaną kieszonkę.

14

Tak jak pisałam wcześniej – plecak wygląda niepozornie, dopiero gdy zajrzycie do środka okazuje się, że mamy do dyspozycji wiele kieszeni a więc nasz sprzęt a także inne przedmioty będą posegregowane. W plecaku będzie panował porządek wszystko z łatwością znajdziemy a delikatne przedmioty typu okulary czy telefon są dodatkowo chronione mocniejszym, twardym materiałem.

Plecak został solidnie wykonany z pewnością będzie służył latami. Będzie go łatwo utrzymać w czystości a poza tym wszystkim prezentuje się rewelacyjnie.
ocena9
Sprzęt do testu dostarczył:
logo genesis