MyKronoz ZeBracelet2 – smartwatch dla aktywnych kobiet

Rynek zegarków funkcyjnych jest stosunkowo młodym rynkiem, ale prężnie rozwijającym. Smartwach od MyKronoz to połączenie elegancji i funkcjonalności, czy spełni postawionym mu wymaganiom?

img_9850

        Cechy urządzenia:

                       waga: 36 g

                       wymiary: 73x32x12,5 mm (wys.szer.gr.)

                       Bluetooth:  4.0

                       pamięć: 7 dni

                       typ baterii: Li-ion 130 mAh

                       żywotność baterii: 3 dni

                       czas ładowania: 1,5 godz.

                       wyświetlacz: OLED

                       czujnik: 3-osiowy akcelerometr

                       temperatura pracy: od -10 do 60 ° C

                     dostępne w 6 kolorach: czarny, biały, fioletowy, srebrny, różowy/złoty, czerwony

img_9857

ZeBracelet2 nie przypomina swoim wyglądem zegarka czy nawet smartwatch, bardziej przypomina element biżuterii i to bardzo eleganckiej. Połączenie materiałów jest naprawdę godne podziwu, solidne i trwałe, nic nie skrzypi i nie trzeszczy. A próba założenia urządzenia przez mojego męża, którego z oczywistych względów ręka jest większa, co prawda skończyła się częściowym niepowodzeniem, ale za to ani mąż ani ZeBracelet2 nie ucierpieli przy tej próbie. Całe urządzenie odkształca się tak aby można było go włożyć na rękę, ale nie na tyle aby z niej spaść czy zmieniać swoje położenie na tyle często żeby stało się to irytujące.

img_9864

Po około 5 min od założenia ZeBracelet2, zapominamy o tym że ją mamy na ręku, wykończenie miękkim materiałem od wewnętrznej strony zasługuje na duży plus. Jest przyjemne w dotyku, nie uwiera, nie ściska nadgarstka. Podczas wysiłku nie odczuwamy dyskomfortu, urządzenie nie ślizga się pod wpływem potu, a podczas intensywnego wysiłku nie zmienia znacząco swojego położenia. Możemy odczuć lekki dyskomfort w trakcie snu, ale po kilku dniach na tyle się przyzwyczajamy że dyskomfort znika i nie ma z tym najmniejszego problemu.

img_9860

ZeBracelet2 korzysta z połączenia Bluetooth 4.0, oraz współpracuje ze smatfonami z systemem iOS lub Android. Oznacza to, że po sparowaniu obu urządzeń nie musimy wyjmować telefonu żeby mieć nad nim kontrolę. Jest to bardzo wygodna funkcja podczas uprawiania sportu jak i w codziennym użytkowaniu. W domu telefon zostawał w torebce a ja mogłam odebrać połączenie przychodzące niezależnie od tego gdzie się znajdowałam. ZeBracelet2 informuje o nadchodzącym połączeniu poprzez dźwięk oraz delikatne wibracje, na ekranie natomiast pojawi się nazwa i numer osoby dzwoniącej. Za pomocą przycisku znajdującego się na obudowie można odebrać lub odrzucić połączenie. Urządzenie ma wbudowany głośnik i mikrofon, dzięki czemu rozmowa nie sprawiała najmniejszych problemów podczas jazdy samochodem, czy podczas biegania. ZeBracelet2 informuje nas również o przychodzącym sms’ie jak i o tym że  straciliśmy połączenie z telefonem. Możemy również odtwarzać muzykę z telefonu na ZeBracelet2, co jest bardzo fajną funkcją podczas biegania. Jeden mały minusik to rozdzielczość wyświetlacza, która jest naprawdę średnia, no ale jest to do dopracowania i nie jest jakoś mocno uciążliwe.

img_9862

img_9863
Wbudowany trzyosiowy czujnik umożliwia pomiar przebytego dystansu, kroków, liczbę spalonych kalorii, czasu snu itd. Dzięki bezpłatnej aplikacji dostępnej na App Store lub Google Play, możemy ustawiać sobie sportowe cele i realizować je zgodnie z zaleceniami wirtualnego trenera. Możemy obserwować postępy w czasie rzeczywistym, analizować statystyki, ustawiać przypomnienia.

img_9850
ZeBracelet2 to idealne rozwiązanie dla kobiet które oczekują po zegarku czegoś więcej aniżeli pokazywanie godziny, to urządzenie dla kobiet które chcą się wyróżnić. Fantastyczny design oraz ilość funkcji, ułatwiają nam życie oraz dają poczucie elegancji. Pracując, zajmując się dzieckiem, sprzątając czy robiąc zakupy, nie zawsze mamy możliwość znalezienia telefonu i odebrania go, z ZeBracelet2 jest to banalnie proste. Testując ZeBracelet2 na co dzień spotkałam się z uwagami że „ładna ta bransoletka” i „gdzie można ją kupić”, jakie było zdziwienie osób którym mówiłam że jest to smartwatch. Bardzo dużym plusem jest oczywiście cena która wynosi 299 zł, co jest naprawdę bardzo dobrą ceną w porównaniu z innymi tego typu urządzeniami. Największym chyba plusem jest ocena mojego męża który stwierdził że kupi mi ZeBracelet2 bo od kiedy go dostałam do testów czas oczekiwania na odebranie przeze mnie telefonu znacznie się skrócił 😉

Sprzęt do testów udostępnił: www.mykronoz.com

Cena
Od 299zł
Nasza ocena

ocena9wujekpoleca