Test SMS Audio Street On-Ear Wired

Słuchawki SMS Audio charakteryzują się bardzo dobrym dźwiękiem, wykonaniem i tym, że każdy model jest testowany przez samego 50 Cent’a, który twierdzi, że jego słuchawki dadzą nam niezapomniane wrażenia podczas słuchania muzyki! Czy legenda amerykańskiego rapu mówi prawdę? Przekonamy się w tej recenzji!

P1060464

Na warsztat wzięliśmy słuchawki „SMS Audio Street On-Ear Wired”, czyli słuchawki na kablu. Wybór kolorów w jakich dostaniemy zestaw jest dość szeroki. Oprócz głównych kolorów czarnego i białego, mamy możliwość wyboru barw: zielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, czerwony oraz morza, czyli jasnoniebieski. Niestety są to kolory w edycji limitowanej.

P1060479

Zawartość opakowania
– Przenośne Etui
– Wymienny kabel z (3-click mic)
– Miękka ściereczka do czyszczenia
– Instrukcja Obsługi
– Broszura produktu
Wszystko zapakowane w pudełko z podobizną Curtisa Jacksona, szerzej znanego jako 50 Cent. Jeśli tych zabezpieczeń było by mało, słuchawki były zapakowane w etui, czyli o jakichkolwiek uszkodzeniach nie ma mowy!

Wygląd
Słuchawki prezentują się bardzo dobrze. Nie są duże, więc nie sprawiają wrażenia ciężkich. Zestaw słuchawkowy przyszedł do nas w kolorze morza. Wyglądają i prezentują się bardzo ładnie, szczególnie w tej kolorystyce. Największym plusem jest lekkość słuchawek, jednak na pierwszy rzut oka mogą wydawać się „kruche”. Jest to jednak mylne wrażenie. Słuchawki są solidne, i co najważniejsze bardzo wygodne, gdyż nauszniki oraz kabłąk okryte są skórzaną pianką, jak zapewnia producent, typu OVALFIT™. Kolor skóry jest biały, więc to nadaje całokształtowi jeszcze więcej uroku!
Po zewnętrznej stornie kabłąka znajdziemy napis SMS Audio, zaś po zewnętrznej stronie nauszników znajdziemy logo firmy SMS Audio. Niestety jedną z większych wad nauszników, niestety jest to, że po kilku minutach użytku, uszy zaczynają boleć. Dzieje się przez to, że nauszniki nie pokrywają całych uszu tylko pozostają w ich obwodzie. Mimo tego jednego minusa, słuchawki wyglądają bardzo dobrze, a gdy uda nam się je dobrze „umiejscowić na uszach” korzystanie z nich to wielka przyjemność!

P1060477

Dźwięk
Słuchawki były testowane przez nas na różnych gatunkach muzycznych od jazzu i lekkich brzmień, aż po heavy metal. W każdym gatunku, dźwięk był taki sam, czyli krystalicznie czysty. Słyszeliśmy wszystko od agresywnego basu, przez naturalny wokal do krystalicznej precyzji wysokich tonów. Przez to wszystko można uznać słuchawki od Fifty’ego za uniwersalne. Redukcje szumów jaka tutaj mamy to THD (<0,1 proc.) Jak czytamy na oficjalnej polskiej stronie SMS Audio –
„50 Cent znany jest z pełnej sukcesów twórczości hip-hopowej, ale jego preferencje muzyczne wykraczają szeroko poza ten gatunek. Mając to na uwadze, położył nacisk na to, by produkty sygnowane jego imieniem dostarczały krystalicznej jakości dźwięk dla każdego z gatunków muzycznych – hip-hopu, jazzu, rocka, czy country.”

P1060476

Użytkowanie
Korzystanie z słuchawek SMS Audio Street On-Ear Wired to czysta przyjemność. Nie dość, że prezentują się bardzo ładnie, to grają też znakomicie. Jest też jeden bardzo „potliwy” problem. Nauszniki są wykonane ze skóry, która w coraz to cieplejsze dni sprawia, że uszy zaczynają się nam pocić. Jest to bardzo niemiłe uczucie, które zna każdy kto używa słuchawek nausznych.

Tak jak w każdych tego typu słuchawkach, posiadamy możliwość regulacji słuchawek by dostosować je do wielkości naszej głowy. Dużym plusem jest kabłąk, który został obszyty, dzięki czemu plastik nie będzie nas uwierał, gdy będziemy korzystać ze słuchawek. Dzięki wysokiemu współczynnikowi THD, szumy ulicy i otoczenia zostają całkowicie zredukowane, tym samym możemy się cieszyć z muzyki, która płynie z naszego sprzętu.

P1060474

Podsumowanie
SMS Audio Street On-Ear Wired to bardzo dobry produkt od 50 Centa. Słuchawki są zgrabne, lekkie i wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Grają wyśmienicie, co jest najważniejszą rzeczą w takim produkcie. Jeśli chodzi o cenę, za takie słuchawki musimy zapłacić ok. 750 zł! Cena dość wysoka, ale wiemy za co płacimy. Słuchawki tworzone z pasją, przez jedną z legend amerykańskiego rapu. Warto!

Ocena:

ocena8