Test słuchawek SMS Audio Over Ear Anc

Fani muzyki, a na pewno fani hip-hopu widzą kim jest 50 Cent. Znany raper Curtis James Jackson oprócz swojej muzyki postanowił stworzyć również linie słuchawek o nazwie SMS Audio. Poniższa recenzja przedstawi wam jeden z modeli słuchawek.

Model ten to Street by50 Over-Ear Aanc w eleganckim kolorze srebra i bieli. Nim opisze szczegóły słuchawek zacznijmy od opisu ogólnego tego produktu.

P1060259

Zawartość opakowania:
Dość spore opakowanie na którym widać parametry słuchawek. Ozdobione jest również wizerunkiem słuchawek opisywanego modelu oraz samego 50 Centa. Pod tą okładką skrywa się wykonane z kartonu niebieska skrzynka po jej rozpakowaniu znajdziemy:

– twardy pokrowiec na słuchawki,
– słuchawki,
– ściereczkę do czyszczenia
– wymienny kabel audio 3,5mm z mikrofonem oraz pilotem i kabel do USB,
– adapter do samolotu,
– instrukcje obsługi, w tym w języku polskim,
– broszurę produktów,
– oraz naklejki z logo marki,

P1060261

Wygląd słuchawek:

Śnieżno-białe wnętrze przez które przebiega dwa błękitne szwy jest wykonana z plastiku. Nauszniki otoczone są miękką białą skórą i w środku wypełnione są grubą gąbką. Część zewnętrzna ma kolor srebra, a całość prezentuje się elegancko. Na stronie zewnętrznej widnieje również logo SMS Audio. Całość można złożyć do środka.
Przy jednym z nauszników znajdują się wejścia na kable. Wejścia umieszczone są po stronie zewnętrznej. Przy nich znajduje się włącznik anc – active noise control.
Dwa wysokiej jakości nieplączące się kable, jeden w kolorze niebieskim z pozłacaną końcówką i drugi czarny z niebieskim USB.

P1060272

Dźwięk:

Dźwięk z tych słuchawek jest czysty, a basy wyraźne. Zarówno wysokie jak i średnie tony brzmią wyraźnie. Słuchawki te są dość uniwersalne i sprawdziły się dobrze przy słuchaniu wielu rodzajów muzyki takich jak hip-hop, techno ale i takich jak pop.

System ANC który jest zintegrowany z tymi słuchawkami znacznie ogranicza hałas z zewnątrz, znacznie podnosząc komfort słuchania muzyki. Nauszniki mają pewien zakres ruchu, dzięki czemu można dopasować je do własnych potrzeb.

P1060270

Podsumowanie:

Korzystanie z tych słuchawek było przyjemnym doświadczeniem, podczas tego testu słuchałem kilku różnych gatunków muzyki i większość brzmiała przyzwoicie. Same słuchawki są wykonane bardzo dobrze, ale zdecydowaną wadą jest brak regulacji ich wielkości. Niektórzy mogą przez to czuć ucisk. Zaś Ci którzy lubią słuchać muzyki na świeżym powietrzu będą zadowoleni z dwóch powodów. Pierwszy to dobry kabel, który się nie plącze sam z siebie. A drugi to system active noise control, który wyciszą prawie wszystkie hałasy z zewnątrz bez konieczności regulacji głośności muzyki. Czy te słuchawki są warte swojej ceny? Oceńcie sami bo według mnie są.

Cena:

1 199,00 PLN

Ocena:

ocena8