Test przenośnego głośnika Krüger&Matz STREET

W celu przetestowania otrzymaliśmy głośnik przenośny Krüger&Matz STREET. Głośnik dotarł do nas w niewielkim, biało-czarnym opakowaniu. Z przodu zauważyć można jak prezentuje się urządzenie, natomiast na odwrocie znajdujemy specyfikację techniczną w różnych czterech językach: niemieckim, angielskim, rosyjskimi i polskim.

1

2

W środku opakowania znajdujemy bohatera recenzji. STREET został starannie zabezpieczony z obu stron dwoma gąbkami oraz folią. Do zestawu dołączono kabel USB służący ładowaniu urządzenia.

3

Głośnik, który otrzymaliśmy do testu na opakowaniu został oznaczony jako niebieski, jednak ja bardziej bym go określiła na kolor granatowy. Sprzęt wygląda dosyć masywnie ale ku mojemu zaskoczeniu wcale nie jest ciężki. Jego parametry:

Szerokość 24.2 cm
Wysokość 9.2 cm
Głębokość 9.2 cm
Waga 750 g

Po bokach głośnika umieszczono logo Krüger&Matz.

7

Od spodu znajdują się dwie nóżki antypoślizgowe.

5

Od góry znajduje się panel sterujący – kolejno od lewej: pod zaślepką znajduje się port USB DC 5V oraz AUX, następnie znajdujemy przyciski zmniejszania i zwiększania głośności, przycisk włączający urządzenie, przycisk ,,M” i przycisk zasilania. Na końcu znajduje się uchwyt, do którego możemy przymocować sznurek, który również został dołączony do zestawu.

4

8

Sprzęt prezentuje się znakomicie i stylowo. Zerknijmy do krótkiej specyfikacji technicznej:

  • Bluetooth 5.0
  • Zasięg do 10 metrów
  • Moc: 20 W
  • Głośniki: 2x 2″
  • USB, Jack 3,5 mm
  • Funkcja TWS

Teraz sprawdzimy jak sprawuje się w praktyce. Oczywiście w celu rozpoczęcia użytkowania należy naładować urządzenie a następnie możemy rozpocząć już naszą przygodę ze STREET. Na pierwszy rzut moją uwagę przykuło przepiękne oświetlenie podświetlenie RGB, które mieni się na różne kolory i pulsuje zależnie od rytmu odtwarzanej muzyki. Jeśli włączamy coś szybkiego – automatycznie światła migają szybciej, natomiast jeśli gra spokojniejsza muzyka – światła zmieniają się na wolniejsze.

18

17

16

15

14

Głośnik Krüger&Matz to urządzenie, które znakomicie sprawdzi się w plenerze jak i podczas domowej imprezy. W przypadku wypadu na grilla, nad wodą, czy na ognisku wspaniale umili czas – moc głośności jaką oferuje STREET jest naprawdę imponująca jak za cenę w jakiej możecie go dostać – ta jest dla mnie śmiesznie niska biorąc pod uwagę znakomitą jakość odtwarzanych tym sprzętem dźwięków. Jeśli zastanawiacie się czy rzeczywiście zabranie głośnika STREET nad wodę jest dobrym pomysłem (w obawie o jego zachlapanie i zepsucie) – nie musicie się obawiać. Testowany sprzęt został bowiem wyposażony w ochronę IPX5 – oznacza to, że nie straszny mu deszcz czy zachlapanie (ochrona dotyczy strumieni wody pod niskim ciśnieniem z dowolnego kierunku, w tym przed lekkim lub umiarkowanym deszczem).

Równie dobrze jak w plenerze  STREET radzi sobie podczas domowej imprezy. Posiadając ten niepozorny sprzęt śmiało możecie nim zasnąpić zestaw głośników z subwooferem.

10

STREET został wyposażony w funkcję TWS – True Wireless Stereo. Jest to funkcja, za pomocą której jesteśmy w stanie połączyć kilka głośników w jeden zestaw STEREO. Jeśli skorzystacie z tej możliwości zakupując kilka głośników STREET z pewnością dźwięk wypełni przestrzeń domu czy mieszkania na maximum a jakość muzyki zachwyci każdego. Cena również zachęca do poszerzenia swojej kolekcji głośników STREET.

19

Może macie swoje playlisty utworów, które lubicie często słuchać? STREET wychodzi na przeciw naszym potrzebom – przenośny odtwarzacz czy pendrive bez problemu połączycie z portem USB bądź złączem AUX.

Dzięki zastosowaniu w tym modelu technologii Bluetooth 5.0 z zasięgiem do 10 metrów – który działa bez zarzutu – możemy cieszyć się swobodą i stabilnym, dobrej jakości dźwiękiem. STREET świetnie sprawdzi się również w podróży.

Głośnik STREET od Krüger&Matz dostaniecie również w kolorach: czerwonym i czarnym – każdy dobierze odpowiedni odcień do swojego stylu.

STREET dostępny jest już od 143,90 – produkt na CENEO

ocena10

Sprzęt do testów dostarczył:

logokrugermatz