Test opiekacza BROCK SSM 2001 SS TOSTER

Opiekacz dotarł do mnie w średniej wielkości opakowaniu. Z jego przedniej części dowiadujemy jak wygląda urządzenie.

1

Zawartość opakowania to opiekacz Brock a także dokumentacja.

2

Opiekacz został wykonany w standardowej jak na toster wielkości. Jego waga wynosi 1,17 kg więc nie jest bardzo ciężki. Od góry można zauważyć logo Brock Electronics a niżej diody – czerwoną i zieloną. Góra opiekacza została wykonana w błyszczącym, srebrnym kolorze.

4

Boki nie zostały wyposażone w żadne funkcje – wykonanie jest dosyć niestaranne bowiem widoczne są ścięcia i zarysowania materiału.

10

11

Od spodu widnieje naklejka z logo Brock, tutaj znajdują się również 2 antypoślizgowe nóżki.

8

Tył urządzenia:

9

Zerknijmy do krótkiej specyfikacji technicznej BROCK SSM 2001 SS:

•    Opiekacz do przygotowania 4 trójkątnych kanapek.
•    Płyty ze stali nierdzewnej.
•    Nieprzywierająca powierzchnia do pieczenia.
•    Automatyczna kontrola temperatury.
•    Wskaźnik zasilania – czerwona kontrolka.
•    Wskaźnik gotowości do pieczenia – zielona kontrolka.
•    Izolowany termicznie uchwyt i korpus.
•    Nóżki antypoślizgowe.
•    Moc: 750W.
•    Waga: 1.17kg

Urządzenie nie wyróżnia się niczym szczególnym – jest wykonany klasycznie jak na tostery tego typu. Otwiera się do góry, jest w stanie upiec jednorazowo 4 trójkątne kawałki tostów.

5

Płyty zostały wykonane ze stali nierdzewnej – łatwo je wyczyścić, chociaż brakuje mi funkcji całkowitego odpinania ich od tostera w celu umycia płytek. Toster zamyka się za pomocą plastikowej klamry, której zapięcie powoduje złączenie się strony górnej z dolną i dociśnięcie w środku kanapek.

7

6

Urządzenie obsługuje się w bardzo łatwy sposób i nikomu nie powinno sprawić trudności. Wykonane tosty wystarczy włożyć do nagrzanego urządzenia, zamknąć górną klapę i zatrzasnąć klamerką. Wcześniej należy opiekacz nagrzać – wystarczy kabel zasilający podłączyć do prądu i gotowe. Diody automatycznie się zaświecają i wskazują proces nagrzewania się. Gdy toster osiągnie odpowiednią temperaturę pozostanie zaświecona jedynie zielona dioda.

15

Kanapki wykonane w opiekaczu Brock SSM 2001 SS są dobrze upieczone, gorące i chrupiące i pięknie zarumienione.

22 (Kopiowanie)

33 (Kopiowanie)

Opiekacz prezentuje w kuchni bardzo dobrze i wkomponuje się właściwie w każdym kąciku, nie będzie zajmował dużo miejsca. Po użyciu i ostudzeniu sprzętu można go schować do pudełka.

14

Nie zapominajmy, że produkty Brock mogą pochwalić się niskimi cenami więc siłą rzeczy nie powinniśmy wymagać zbyt wiele od tych produktów. Toster spełnia swoje zadanie i pomimo bocznych mankamentów w postaci rys – oceniam go dobrze.

Opiekacz Brock SSM 2001 SS dostępny jest w cenie około 100 zł

ocena7

Produkt do testów dostarczył:

logo brock