Test myszki Zalman ZM-M250

Koreański producent o jakim dziś mowa Zalman, zaprezentował nam produkt, którym jest mysz Zalman ZM-M250 o efektownym wyglądzie przeznaczonym dla graczy. Czy mysz o której dziś opowiemy jest warta swojej ceny? Tego wszystkiego drodzy gadżeciarze dowiecie się właśnie w tym artykule! Zapraszamy do lektury.

Zawartość opakowania:

Mysz którą mamy przyjemność recenzować znajduje się w plastikowo – przezroczystym opakowaniu. Z przodu opakowania możemy dostrzec mysz natomiast z tyłu znajduje się specyfikacja sprzętu.

Specyfikacja:

Prezentowana mysz posiada nietypowy wygląd przypominający nadruk ścieżek elektronicznych. Zalman ZM-M250 posiada wyjątkowo dużą trwałość bowiem przyciski wytrzymują do 5 milionów kliknięć jak zapewnia nas producent sprzętu. Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy elementów mechanicznych marki Omron, kliknięcia są ciche i dokładne. Dobry poślizg zapewniają trzy teflonowe ślizgacze które gwarantują nam znacznie większy komfort pracy z myszką – większa dokładność i płynność ruchów.

zalman_zm_m250_3

Myszka została wyposażona w cztery przyciski w tym przełącznik DPI oraz dodatkowo rolkę pokrytą gumą działającą jako przycisk. Testowany produkt został zaopatrzony w precyzyjny optyczny sensor Pixart ze zmienną rozdzielczością 800-1600 DPI, która za pomocą jednego podświetlonego na niebiesko przełącznika możemy ją zmieniać. Szybkość przetwarzania obrazu wynosi 4000 klatek/s.

zalman_zm_m250_2

Gryzoń został dodatkowo uzbrojony w 1,5 metrowy kabel z końcówką USB dzięki temu mamy sporo miejsca do poruszania myszką w czasie pracy bądź zabawy. Wymiary i waga gryzonia sprawiają ,że bardzo dobrze leży nam w dłoni i poruszanie po przestrzeni odbywa się bez żadnych oporów.

zalman_zm_m250_4

Podsumowanie:

Jeśli jesteś mniej wymagającym graczem to myszka Zalman ZM-M250 jest z pewnością dla Ciebie. Dodatkowo warto zwrócić uwagę ,że cena nie jest zbyt wygórowana a jakość myszki zaskoczy Cię pozytywnie ponadto producent udziela dwuletniej gwarancji na sprzęt.

Cena 50 zł na dzień 29.05.2013
Nasza ocena

ocena8