Test mini klawiatury Rapoo E2700

Jesteśmy nieustannymi poszukiwaczami nowych możliwości multimedialnych, które zapewnią nam większą wygodę i komfort użytkowania. W parze z naszymi oczekiwaniami idą nowo wynalezione urządzenia, które dzień po dniu zaskakują swoją innowacyjnością.

5

Cechy podstawowe:

kolor profilu obudowy

czarny

wysokość

5,8 mm

szerokość

254 mm

głębokość

82 mm

Specyfikacje:

częstotliwość

2.4 GHz

zasięg bezprzewodowy

10 m

układ klawiszy

standardowy

ilość klawiszy

80

interfejs

USB

typ klawiatury

multimedialna

typ komunikacji z komputerem

bezprzewodowa radiowa

klawisze multimedialne

tak

podświetlenie

nie

możliwość podłączenia mikrofonu

nie

klawisze numeryczne

nie

klawisze internetowe

tak

krótki skok klawisza

tak

klawisze zarządzające energią

nie

dodatkowe parametry

touchpad

współpracuje z systemami

Windows XP/Vista/7

Zawartość opakowania:

wyposażenie

instrukcja obsługi

karta gwarancyjna

Gwarancja:

24 miesiące

Jednym z takich urządzeń jest mini klawiatura Rapoo E2700. Niewątpliwie podbija ona rynek urządzeń bezprzewodowych i staje się nowym bestsellerem wśród praktycznych i łatwych w ich użytkowaniu sprzętów z intrygującym designem.

3

Producent znakomicie dopasował rozmiar i funkcjonalność klawiatury. Mimo jej niedużych rozmiarów stosunkowo spore klawisze nie ograniczają komfortu pracy. Bezbłędnie wykorzystano każdy centymetr powierzchni, uwzględniając przy tym zintegrowany touchpad. Nie musimy dołączać zewnętrznej myszki i równocześnie gromadzić inne sprzęty, by móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji przysługujących klawiaturze. Jej niewielkie rozmiary i waga z pewnością nie będą przysparzać problemów podczas transportowania czy przenoszenia. Cienka, czarna obudowa z aluminiową podstawą nie tylko dobrze się prezentuje ale i gwarantuje trwałość i wytrzymałość na wszelkie otarcia.

1

Dla zapewnienia stabilnego połączenia z odbiornikiem sprzęt korzysta z technologii transmisji w paśmie radiowym 2,4 GHz. Aby rozpocząć pracę z mini klawiaturą należy jedynie umieścić odpowiednie baterie w przeznaczonym do tego miejscu z tyłu profilu urządzenia, a następnie za pomocą odbiornika z interfejsem USB rozpocząć komunikację Rapoo E2700 z komputerem. Klawiatura wykorzystuje technologię Plug & Play, przez co jest gotowa do pracy zaraz po jej podłączeniu. Wszystko odbywa się bezprzewodowo, bez jakichkolwiek zakłóceń- z zasięgiem do 10 metrów. Możemy tu znaleźć również klawisze Multi-touch i media control, ułatwiające nawigację podczas pracy przy komputerze.

IMAG0074

Podsumowanie:

Mini klawiatura Rapoo E2700 jest niezastąpionym urządzeniem do stosowania z komputerami stacjonarnymi, notebookami, a także telewizorami Smart TV. Mamy możliwość komunikacji klawiatury z dowolnym odbiornikiem na odległość do 10 metrów, co zapewnia większą wygodę pracy i pełną mobilność tego modelu. Klawiatura przeznaczona jest dla wszystkich miłośników nowoczesnych i praktycznych sprzętów. Błyskawicznie i bezproblemowo łączy się z komputerem, a jej dyskretny design zachęca do posiadania Rapoo E2700 w swoim domu.

Cena:

Cena od 139zł na dzień 12.07.2013

Ocena:

ocena9wujekpoleca