Test domowego masażera XiaoMi Magic Touch

Masz ochotę na masaż w zaciszu domowym? Dziś zapraszam do recenzji bardzo przyjemnego, małego urządzenia, które pomoże Ci się rozluźnić i dodatkowo zapewni Ci ulgę i niesamowite wrażenia. Wujek Gadżet przedstawia Masażer Magic Touch. Czy jak nazwa wskazuje zapewni on Ci „Magiczny dotyk?” Z pewnością!

Specyfikacja

  • Czas masażu: 15 minut
  • Szerokość impulsu: 200us
  • Prąd wejściowy ( maks ): 25mA
  • Napięcie wyjściowe: 0 – 85V
  • Napięcie podczas pracy: 3.2 – 4.2V
  • Technologia TENS
  • 10 – cio stopniowa regulacja
  • 5 trybów pracy
  • szybkie ładowanie zapewnia 7 dni masażu po 15 minut dziennie.

Magic_Touch_2

Masażer został dostarczony w estetycznym, białym pudełku z charakterystycznym czarnym misiem, z którego „twarzy” nie znika uśmiech. W środku znajdują się dwie komory przykryte przezroczystą powłoką, gdy ją zdejmiemy możemy odkryć co znajduje się wewnątrz. Na wierzchu większej przegrody znajdują się cztery ikonki podpowiadające nam co można znaleźć w środku. A mianowicie instrukcja obsługi w języku rozumianym tylko przez garstkę osób w Polsce, kabel USB, nakładki do masowania oraz eleganckie etui wykonane z tworzywa sztucznego. Dzięki niemu możemy przenosić urządzenie nie obawiając się zbędnych zabrudzeń czy przypadkowych uszkodzeń.

Magic_Touch_3

Druga, węższa komora mieści sam masażer, który jest z łatwością wyciągany za pomocą pociągnięcia białej wstążki.

Magic_Touch_4

Magic_Touch_6

Magic_Touch_7

Jest on kompaktowy, lekki (waga to 63 g) i bardzo prosty w użyciu. Ma zaokrąglony kwadratowy kształt z czerwonym przyciskiem on/off, zielona dioda sygnalizuje, że urządzenie jest włączone i pracuje, czerwonym paskiem +/-, dzięki któremu sterujemy intensywnością masażu oraz gniazdo wejścia microUSB.

XiaoMi Mi Home Electric TENS Pulse Therapy Massage Machine to masażer pozwalający zrelaksować wybraną część ciała. Można go użyć w dowolnym miejscu i wybranym przez nas czasie. Można go zabrać ze sobą do pracy, na spacer, do kawiarni, gdziekolwiek tylko chcemy i korzystać z urządzenia, które jest niemal niedostrzegalne pod ubraniem. W urządzeniu została zastosowana zaawansowana technologia TENS (ang. Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation) czyli przezskórna elektryczna stymulacja nerwów. Sama nazwa brzmi niezbyt zachęcająco, a jednak w praktyce jest to szeroko stosowana technika leczenia atrofii mięśni, treningu siły mięśniowej, treningu wytrzymałościowego, leczenia bólu, funkcjonalnej terapii ruchowej i przywracania funkcji motorycznych. Zmniejsza niepokój i zmęczenie, łagodzi nerwy i przywraca witalność twojego ciała.

Masażer posiada 10-stopniową intensywność pracy w 5 trybach (tryb auto, masaż, ugniatanie, naciskanie, uderzanie ciągłe lub z krótkimi przerwami). W trybie auto powtarzane są po kolei wszystkie rodzaje masażu. Jeśli chcemy korzystać wyłącznie z jednego rodzaju masowania, możemy użyć przełącznika On/Off, krótkie naciśnięcie powoduje przełączenie rodzaju masażu. Natężenie masażu regulujemy przyciskami +/-. Zależnie od tego czy preferujemy delikatne wibracje, czy też mocniejsze uderzenie łatwo dostosujemy pracę urządzenia zgodnie z naszymi upodobaniami.

Magic_Touch_5

Magic_Touch_8

Ładowanie urządzenia przez port Micro USB zajmuje ok. 2,5 – 3 godzin. Masaż trwa 15 minut. A oto jak zacząć przygodę z XiaoMi Magic Touch. Obsługa jest intuicyjna i banalnie prosta. Mocujemy masażer na plastrze, można określić to jako zapinanie głównego urządzenia na dwa napy.

Magic_Touch_9

Odrywamy plaster od nakładki i przyklejamy do wybranej części ciała np. do ramion, pleców, talii, ramion, nóg itp. Wciskamy przycisk On/Off, ustawiamy tryb, intensywność i pora na relaks. O zakończonym seansie urządzenie poinformuje nas sygnałem i samoistnie się wyłączy.

Magic_Touch_10

Odrywanie plastra od ciała jest bezbolesne. Po zakończeniu masażu odkładamy urządzenie na nakładkę. Warto dodać, że plastry są przyjazne dla skóry, oddychające, można je użyć aż do 50 razy. Dodatkowo są wymienne i można zaopatrzyć się w dodatkowe, gdyby większa liczba osób chciała używać naszego „Magicznego dotyku”.

Magic_Touch_11

Podsumowanie

15 minut pracy masażera zapewnia nam wiele ciekawych i niezapomnianych doznań. Szeroki wachlarz możliwości zapewniony przez małe, niepozorne, kieszonkowe urządzenie jest zadziwiający. Podczas pierwszego użycia odczucia są różnorodne, od gromkiego śmiechu po momenty grymasu na twarzy. Masażer z pewnością przynosi ulgę w bólu lub go redukuje, a przede wszystkim relaksuje ciało i pomaga w powrocie do witalności. XiaoMi Magic Touch może być doskonałym prezentem świątecznym, imieninowym lub ot tak po prostu.
Czy warto mieć takie urządzenie w domu? Odpowiedź jest tylko jedna – tak! Polecam! Niech „Magiczny dotyk” będzie z Wami!

XiaoMi Magic Touch można kupić TUTAJ.

Cena
Od 64 zł (w momencie pisania recenzji)
Nasza ocena

ocena9

wujekpolecaSprzęt do testów dostarczył

gearbest