Tapo L920-5 – klimatyczna Taśma LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem

Dziś mam przyjemność przedstawić bliżej taśmę LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem. Mowa o Tapo L920-5 od tp-link.

Taśma dotarła do mnie w biało-niebieskim pudełku. Z jego frontowej strony dowiadujemy się z jakim modelem mamy do czynienia, że taśma ma długość pięciu metrów, 16 milionów kolorów i mamy możliwość sterować nią za pomocą asystentów głosowych.

1

Z tyłu pudełko prezentuje się następująco:

2

Pudełko otwiera się do góry oraz w bok – taśma została starannie zabezpieczona przed potencjalnym uszkodzeniem w transporcie.3

Zawartość opakowania to: taśma Tapo L920-5, zasilacz, skrócona wersja instrukcji.

4

Taśma została umieszczona w plastikowym zabezpieczeniu w kształcie koła.

9

Po wyjęciu taśmy z plastikowej osłony naszym oczom ukazuje się kraniec, który należy połączyć z dołączonym do zestawu białym pilotem włączającym i wyłączającym zasilanie taśmy.

107

11

Połączenie ze sobą elementów nie sprawi nikomu żadnych trudności. Sam pilot został wykonany z przyjemnego w dotyku, śliskiego materiału. Będzie go łatwo utrzymać w czystości. Na środku zauważyć możemy spory okrągły przycisk. Pod przyciskiem widnieje logo ,,tapo”.

5

Tył pilota:

8

Od góry mamy możliwość podpiąć zasilacz.

6

Specyfikacja techniczna produktu:

INFORMACJE OGÓLNE
Product Dimensions 5000×10×3,0 mm
Certyfikaty CE, RoHS
Dopuszczalna temperatura pracy -15 ºC~ 40 ºC
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90% wilgotności, nie kondensująca
Waga 57 g
Wymiary opakowania 231,5×68,5×204,5 mm
Zużycie energii 20,5 W
ŁĄCZNOŚĆ
Protokół Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n
Częstotliwość Wi-Fi 2,4 GHz
Wymagania Wi-Fi Zabezpieczona sieć Wi-Fi
CHARAKTERYSTYKA PRACY
Napięcie wejściowe 220-240 V, 50/60 Hz
Pobór mocy 20,5 W
Kontrola jasności 1%-100% (przez aplikację i serwer cloud)

Aby rozpocząć korzystanie z taśmy należy pobrać aplikację Tapo, następnie włączyć taśmę LED i postępować zgodnie ze wskazówkami w aplikacji.

Po poprawnej instalacji taśmy, naszym oczom ukazują się niesamowite efekty świetlne. Nie sposób uchwycić na zdjęciach je wszystkie więc przedstawię kilka możliwości jakie daje nam Tapo L920-5.

1518 13 12

Jak więc możemy zauważyć taśma dysponuje wieloma kolorami i efektami. W dedykowanej taśmie aplikacji mamy możliwość kontrolować 50 oddzielnych stref kolorów, ustawiać i zapisywać odpowiednie dla nas oświetlenie w danej porze dnia – później w wygodny sposób je włączać. Bardzo ciekawą funkcją jest przechwytywanie przez taśmę muzyki i synchronizowanie się z jej rytmem – taśma nadąża za odtwarzanym dźwiękiem i świeci w jego rytm. Urządzenie okaże się zatem idealnym gadżetem na wszelkie imprezy!

Mamy możliwość tworzenia harmonogramów i planów odliczeniowych – w wybranym przez nas czasie oświetlenie będzie się uruchamiać albo o określonej przez nas godzinie wyłączać. Możemy również ustalić harmonogram dla jasności a także kolorów. Aplikacja obsługuje także tryb poza domem – możemy go włączyć wychodząc z domu – oświetlenie będzie dawać znać nieproszonym gościom, że ktoś jest w mieszkaniu czy domu i nie mają tu czego szukać.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowana w taśmie funkcja kontroli głosem. Za pomocą prostych komend jesteśmy w stanie sterować urządzeniem i je kontrolować. Funkcja działa bez zarzutu!

14

Taśma LED Tapo L920-5 generuje jasne i piękne światło w 16 milionach kolorów. Zastosowane w produkcie dobrej jakości diody wyróżniają taśmę światłem jaśniejszym o 20 % a także o 50 % dłuższą żywotnością, od innych tego typu produktów. Taśma została pokryta wodoodpornym i elastycznym materiałem – będzie więc ją łatwo utrzymać w czystości a diody LED są bezpieczne przed zalaniem. Urządzenie jest więc wydajne i trwałe. Jak podaje producent – długość pracy taśmy wynosi aż 25 000 godzin. d b hg

L920-5 sprawdzi się zarówno w domu jako dekoracja, oświetlenie imprezowe, jak i  w plenerze – podczas nocowania pod gołym niebem. Żyjemy w czasach, w których ogromną rolę odgrywa streamowanie w sieci – niezależnie od tego co do niej przekazujemy – niewątpliwie w waszym domowym studio nagrań taśma Tapo L920-5 sprawdzi się wyśmienicie, tworząc niepowtarzalny klimat. Taśma jest dostępna już od 159,99zł

 Produkt dostępny na ceneo.pl

ocena10