Recenzja uniwersalnego etui na tablet firmy ART – model T-19

Recenzja uniwersalnego etui na tablet firmy ART – model T-19

Podobne artykuły

  • Brak podobnych artykułów.

Każdy użytkownik tabletu boryka się z problemem bezpiecznego transportu swojego urządzenia. Gama produktów służących do jego zabezpieczenia jest szeroka. My do testów otrzymaliśmy jeden z nich. Jest to uniwersalne etui firmy ART model T-19 na tablet wielkości 10″.
Zawartość opakowania

– Uniwersalne Etui na Tablet 10″ Art T-19

art_t-19_opakowanie

Wrażenia

Etui jest dostępne w trzech kolorach: białym, czarnym i brązowym. Do nas trafiła wersja czarna. Etui wykonano ze skóropodobnego materiału elegancko obszytego nićmi. Wygląda naprawdę ładnie, materiał nie jest gładki, co nadaje mu bardziej stylowy wygląd. Dobrze przylega do powierzchni i nie ślizga się. Materiał jest miękki i dobrej jakości.

art_t-19_front

Dużą zaletą jest to, że mimo niskiej ceny nie ma odczuwalnego nieprzyjemnego zapachu, jaki zwykle występuje w tanich produktach z materiałów niskiej jakości. Producent postarał się aby Etui mimo niskiej ceny prezentowało wysoką jakość.

art_t-19_front_zoom

art_t-19_front_zoom2

art_t-19_front_zoom3

Etui przeznaczone jest do tabletu wielkości 10″, przetestowałem je z tabletem Kruger&Matz KM1060G i pasowało idealnie. Tablet łatwo chowa się i wyciąga, etui spełnia swoją rolę. Jedyny minus jaki zaobserwowałem to brak zapięcia, tablet może się wysunąć z etui. Szkoda że nie mamy jakiejś zapinki czy też innego rozwiązania. Plusem tego jest zachowanie prostoty i elegancji produktu.

art_t-19_front_full
Podsumowanie

Jeśli szukasz taniego eleganckiego etui z materiału dobrej jakości, to ART T-19 jak najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Cena
Od 19 zł
Nasza ocena

ocena9

wujekpoleca