Recenzja słuchawek Fresh ‚n Rebel CLAM

Słuchawki przyszły w brązowym pudełku. Z przodu producent zaprezentował nam bohatera recenzji.

1

Tył pudełka:

2

Po otwarciu pudełka naszym oczom ukazują się zgrabnie złożone słuchawki, zostały odpowiednio zabezpieczone w czarnej gąbce.

3

Oprócz słuchawek w zestawie znajdziemy także 2 kable i materiałowe etui.

4

Słuchawki zostały wykonane w całości w kolorze brązowym, wyglądają dosyć masywnie ale nie są zbyt ciężkie. Na obu muszlach w części zewnętrznej umiejscowiony błyszczące logo kraba.

18

Od wewnątrz nauszniki pokrywa przyjemna w dotyku skóra. Nie musicie się jednak obawiać – żadne zwierzę nie ucierpiało przy produkcji tych słuchawek bowiem zastosowana tu skóra jest wegańska.

17Pałąk pokrywa miękki materiał o bardziej szorstkiej teksturze – dzięki takiemu zastosowaniu – słuchawki będą pewnie trzymać się głowy, nie przesuwając przy ruszaniu głową.

10

Słuchawki możemy dopasować do odpowiedniej dla nas wielkości. Regulacja przesuwa się ciężko i tutaj wielki plus bo pałąk zatrzymuje się pewnie na wybranym przez nas poziomie – sprzęt nie składa się w niepożądany sposób.

14

Na prawej słuchawce umiejscowiono wejście microUSB ładujące sprzęt, przyciski zwiększania i zmniejszania głośności a także przycisk pełniący funkcję włączania słuchawek a także play/pauza.

1511

Na lewej słuchawce umiejscowiono diodę sygnalizującą status ładowania słuchawek a także wejście Mini Jack 3,5 mm.

12

Kable dołączone do zestawu – jeden z nich – microUSB – służy ładowaniu urządzenia, natomiast drugi to kabel Mini Jack 3,5 mm.

Oba kable pokryte zostały materiałowym oplotem – dzięki temu nie plączą się, nie zwijają i są trwalsze. 8

Podstawowe dane na temat słuchawek CLAM:

Typ słuchawek: nauszne, składane

Zawartość zestawu: kabel audio, kabel microUSB, etui, dokumentacja

Transmisja: bezprzewodowa – bluetooth

Waga – 240g

Membrana – dynamiczne

Średnica membrany – 40 mm

Złącza – Mini Jack 3.5 mm, microUSB

ANC – Aktywna redukcja szumów – brak

Pasmo przenoszenia min. (Hz) – 20

Pasmo przenoszenia max. (Hz) – 20000

Kolor- brązowy

Impedancja [Ω] – 32

Funkcje dodatkowe – odbieranie połączeń, odrzucanie połączeń, przełączanie między utworami, regulacja głośności

Słuchawki bardzo dobrze dopasowują się do kształtu głowy, przylegają idealnie do uszu. Prezentują się równie dobrze.

25

Użytkowanie należy do łatwości – wystarczy naładować urządzenie za pomocą dołączonego do zestawu kabla  microUSB. Po poprawnym podłączeniu do źródła zasilania dioda na prawej słuchawce zaczyna świecić na czerwono.

24

Gdy urządzenie zostanie naładowane do pełna – zaczyna świecić zielona dioda. Możemy wtedy odłączyć słuchawki i cieszyć się ich użytkowaniem przez około 35 godzin za pomocą łączności bezprzewodowej bluetooth. Zgodzicie się ze mną, że to naprawdę imponujący czas pracy na jednym ładowaniu!

23

Podczas testów słuchawki spisywały się bardzo dobrze. Niepodważalnym atutem słuchawek CLAM jest ich bezprzewodowość. Możemy ich używać bez ograniczeń w poruszaniu się, bez plątaniny kabli – spędzanie czasu na ulubionej rozrywce czy aktywności fizycznej nigdy nie było wygodniejsze! Niewątpliwą zaletą jest również to, że kable dołączone do zestawu są sznurkowe – z pewnością posłużą bardzo długi czas.

20

Odtwarzane melodie brzmią naturalnie a dzięki bardzo dobremu dopasowaniu słuchawek do ucha – zapewniają izolację od otoczenia. Dzięki temu nie przepuszczą dźwięków z zewnątrz. Czyste dźwięki i mocny bas to drugie imię słuchawek CLAM. Słuchając muzyki na najwyższym z możliwych poziomie dźwięk wcale nie powoduje bólu uszu mimo, że natężenie jest naprawdę wysokie. Nadal słuchamy z przyjemnością ulubionych utworów. Muzyka ma czyste brzmienie, nie jest zakłócona żadnym trzeszczeniem ani buczeniem. Przy użytkowaniu nie napotykamy żadnych problemów z łącznością bluetooth.

22

Zaletą tych słuchawek niewątpliwie jest brak okablowania – z powodzeniem możecie ich używać do biegania, ćwiczeń czy innych aktywnych ruchowo zajęć. Dzięki łączności bluetooth możemy odtwarzać ulubioną muzykę nawet z drugiego pomieszczenia, ściany nie są dla tych słuchawek żadną przeszkodą. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi około 35 godzin, więc naprawdę bardzo długo!

21

Jeśli szukacie sprzętu, który zagwarantuje wam czysty dźwięk, sprzętu, który będzie ściśle przylegał do uszu, jeśli lubicie spędzać aktywnie czas przy ulubionej muzyce czy audiobooku a przy tym nie chcecie wydawać dużej kwoty – słuchawki CLAM są bardzo dobrą propozycją.

Cena słuchawek Fresh n’ Rebel CLAM: około 300 zł

ocena9

Produkt dostępny na ceneo.pl

Sprzęt do testów dostarczył:

Bez tytułu