Recenzja klawiatury Logitech – PEBBLE KEYS 2 K380S

W dzisiejszej recenzji przedstawię klawiaturę Logitech a mowa o PEBBLE KEYS 2 K380S.

Klawiatura dotarła w niewielkim, różowo-białym opakowaniu. Z przodu widzimy jak prezentuje się bohater recenzji, natomiast na odwrocie znajdujemy kilka informacji technicznych na jego temat.

1

2

W środku znajdujemy starannie zabezpieczoną klawiaturę oraz dokumentację.

3

4

Klawiatura jest mała i została wykonana w kolorze różowym.  Z przodu widnieje logo ,,logi”.

13

Po lewej stronie umiejscowiono trzy diody.

8

 

15

Na odwrocie znajdujemy cztery antypoślizgowe, płaskie nóżki, które zabezpieczą urządzenie przed przemieszczaniem się w niepożądanym kierunku.

9

Tutaj znajdujemy również miejsce na baterie -producent dołącza parę baterii w zestawie więc duży plus za ten fakt. Możemy od razu cieszyć się użytkowaniem sprzętu.

10

Baterie zostały zabezpieczone przed wyczerpaniem za pomocą folii. Klapka, po którą zostały umiejscowione otwiera się lekko. W środku znajdujemy parę baterii AAA.

11

 Specyfikacja techniczna:

Wymiary

Pebble Keys 2 K380s
  • Wysokość: 124 mm
  • Szerokość: 279 mm
  • Głębokość: 16 mm
  • Masa (z bateriami): 415 g

Dane techniczne

Funkcje specjalne
Klawisze specjalne klawiatury
  • Wyświetlanie pulpitu, wyszukiwanie, powrót, dyktowanie głosowe, menu emoji, przechwytywanie ekranu
Programowalne klawisze w aplikacji Logi Options+
Aplikacja do personalizacji
Łączność
Akumulator
Wskaźniki świetlne
  • Dioda LED baterii i 3 kanały Bluetooth Easy-Switch
Zrównoważony rozwój
Certyfikat neutralności emisyjnej

Pierwsze użycie PEBBLE KEYS 2 należy do łatwości. Najpierw należy usunąć folię zabezpieczającą baterie, następnie wyszukać urządzenie na komputerze za pomocą połączenia bluetooth. Cały proces trwa dosłownie kilka sekund i nie napotkałam żadnych trudności. Połączenie odbywa się za pomocą wpisania kodu na PEBLLE KEYS 2:

16

Klawiatura jest lekka i poręczna. Jej niewielki rozmiar sprawiał, że trudno było mi się przyzwyczaić do korzystania z niej. Po krótkim jednak czasie stwierdziłam, że ta niezwykle zgrabna klawiatura w zupełności spełnia moje oczekiwania i jest wystarczająca gabarytowo. Dodatkowo zajmuje mało miejsca i możemy ją zabrać ze sobą gdziekolwiek chcemy. Klawiatura jest również niezwykle smukła.

6

5

Połączenie bezprzewodowe z komputerem to dodatkowy atut – żaden kabel nam się nie plącze i nie utrudnia korzystania ze sprzętu. Klawiaturę możemy położyć gdziekolwiek chcemy i łączność działa bez zarzutu.

Przyciski działają lekko i wystarczy dosłownie je muskać by pisać. Kliknięcia są delikatne i ledwo słyszalne.

7

Z lewej strony umiejscowiono przycisk włączający zasilanie – dzięki niemu po zakończonej pracy wyłączymy urządzenie a baterie nie ulegną wyczerpaniu.

17

Jeśli chodzi o kompatybilność:

Kompatybilna z odbiornikiem USB Logi Bolt (brak w zestawie).
Podsumowanie:
Testowana dziś klawiatura PEBBLE KEYS 2 K380S to pozycja, którą mogę polecić każdemu. Urządzenie jest niewielkie, smukłe i lekkie. Korzystanie z tej klawiatury należy do przyjemności a dodatkowo dzięki połączeniu bezprzewodowemu bluetooth i bez zbędnego okablowania – zabierzecie ją gdziekolwiek chcecie i połączycie w mgnieniu oka z komputerem czy innym urządzeniem w zależności z czego korzystacie. Kolor również nie stanowi problemu bowiem macie do dyspozycji również wersję białą oraz grafitową – każdy znajdzie coś dla siebie. Pebble Keys 2 K380S jest dostępna w korzystnej cenie 241,00 zł. Serdecznie polecam. 
ocena10
Sprzęt do testów dostarczył producent:
logo logitech