Recenzja głośników PEBBLE PRO Creative

W dzisiejszej recenzji mam przyjemność przybliżyć wam kolejne z produktów Creative. Mowa o dwóch głośnikach PEBBLE PRO. Głośniki dotarły do mnie w średnich rozmiarów opakowaniu. Z przodu prezentuje się bohater recenzji, natomiast z tyłu znajdujemy informacje na temat produktu.

2

Po otwarciu opakowania naszym oczom ukazują się starannie zabezpieczone głośniki. W osobnym, białym pudełeczku znajdują się niezbędne do użytkowania sprzętu kable. W opakowaniu znajdziemy również dokumentację.

3

 

8

Specyfikacja techniczna:

Zestaw głośników: 2.0

Oświetlenie RGB: Tak

Możliwości połączeń: 

 • Dźwięk USB i moc
 • Bluetooth 5.3
 • wejście AUX 3,5 mm
 • 4-stykowe złącze do zestawu słuchawkowego
 • 3-stykowe złącze mikrofonowe

Moc wyjściowa: 

 • Łączna moc systemu głośnikowego: do 10 W RMS
 • Szczytowa moc: do 20 W

TRYB HIGH GAIN:

 • Wbudowany i w pełni automatyczny (bez konieczności zastosowania przełącznika ręcznego)

Przetworniki: Przeprojektowane 2,25″ przetworniki głośników pełnego zasięgu

Technologie audio:

 • Clear Dialog
 • BassFlex

Wymiary:

 • Głośnik: 123 x 123 x 118 mm / 4,8 x 4,8 x 4,6 cala

Długość kabla:

 • Kabel łączący prawy głośnik z lewym (podłączony na stałe): 1,8 m
 • Kabel USB-C do USB-C (odłączany): 1,5 m
 • Kabel USB-C do USB-A (odłączany): 1,5 m
 • Kabel do wejścia AUX 3,5 mm (odłączany): 1,2 m

Akcesoria:

 • Kabel USB-C do USB-C
 • Kabel USB-C do USB-A
 • Kabel z wejściem AUX 3,5 mm

Przejdźmy do wyglądu głośników. Ich frontowa część została wykonana w kolorze czarnym. Napis Creative został natomiast wykonany w jasnym odcieniu. Cała reszta – a więc tył i boki prezentują kolor ciemnej zieleni. Jeżeli chodzi o nóżkę, na której stoi każdy z głośników – ta wyposażona została w czarną antypoślizgową gumę, którą otacza szary pas – jest to podświetlany pierścień. Celem gumy jest udaremnienie niepożądanego przemieszczania się naszego sprzętu po powierzchni, na której stoi.

5

Wszystkie funkcje – sterowanie oraz połączenie z zasilaniem – zostały usytuowane na jednym z głośników.

Z przodu zauważyć możemy diodę, która sygnalizuje aktualny status działania głośników, następnie mamy do dyspozycji pokrętło regulujące głośność odtwarzanych dźwięków, dalej – przycisk łączący przez Bluetooth a na samym końcu – przycisk włączający/ wyłączający podświetlenie pierścieni.

4

Zestaw prezentuje się stylowo. Kolorystyka wykonania sprawia, że sprzęt ten wkomponuje się w każdym wnętrzu niezależnie od tego jak mamy urządzone mieszkanie czy dom. Głośniki wykonane są minimalistycznie – niewielki rozmiar – każdy z nich mieści się w dłoni, są również lekkie a więc łatwo możemy zmienić ich pozycję przemieszczając w dowolne miejsce.

6

Rozpoczęcie użytkowania należy do łatwości – podpięcie poprzez kabel USB do komputera powoduje automatyczne rozpoznanie sprzętu i natychmiastową konfigurację – urządzenie jest więc od razu gotowe do pracy, zawdzięczamy to prostej konfiguracji plug-and-play.

Do zestawu dołączone zostały również dwa inne kable, w tym mini jack 3,5mm więc możemy głośniki podłączyć na przykład do telefonu i odtwarzać muzykę bezpośrednio z telefonu. Jest to bardzo wygodne i ułatwia korzystanie z ulubionej rozrywki z poziomu smartfona.

Po uruchomieniu sprzętu moją uwagę zwróciło od razu oświetlenie RGB- nie jest przesadzone a dodaje głośnikom stylu i nowoczesnego wyglądu. Przykładowe odcienie, jakie oferują nam PEBBLE PRO:

10

9

Zarówno minimalistyczny wygląd, lekkość zestawu, jak i ciekawe oświetlenie sprawiają, że zestaw ten prezentuje się bardzo dobrze. Niewielki rozmiar nie oznacza, że głośniki nie będą robić wrażenia a to właśnie za sprawą dodatkowego atutu jakim jest podświetlenie. Wygląd jednak to nie wszystko. Przede wszystkim przecież kupując sprzęt grający zależy nam na jakości odtwarzanych przez niego dźwięków. Jak jest w wypadku PEEBLE PRO?

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego bo przecież ten zestaw jest dostępny w naprawdę rozsądnej cenie. Zgodzicie się, że zazwyczaj jeśli mamy do czynienia z produktami z niskiej cenowo półki to jakość również jest niższa. Nic bardziej mylnego jeśli chcemy mówić o PEEBLE PRO. Zestaw tych dówch niepozornych głośników bardzo miło mnie zaskoczył. Dźwięk odtwarzany przez ten sprzęt jest czysty, nic nie trzeszczy, nie buczy – również zwiększając poziom głośnosci do maksimum. Basy są dobrze zaznaczone, są na prawdę mocne – nikt nie powinien tutaj narzekać a to za sprawą wyposażenia urządzenia w technologie Clear Dialog oraz BassFlex. Idealne brzmienie wszystkich tonów w czystej postaci. Głośniki świetnie spisały się podczas domowej imprezy. Dwa niepozorne pudełeczka a jednak drzemie w nich duża moc.

Podsumowując – PEEBLE PRO to zestaw z jednej strony minimalistyczny – głośniki są niewielkich rozmiarów, zajmują mało miejsca, wkomponują się w każdym miejscu idealnie. Z drugiej zaś strony – drzemie w nich duża moc. Sprzęt został solidnie wykonany a dźwięki odtwarzane tymi głośnikami są czyste, nie napotkałam żadnych zakłóceń. Użytkowanie również należy do łatwości a umiejscowienie wszystkich przycisków na jednym głośniku jest dodatkowym atutem i umożliwia wygodne sterowanie sprzętem. Polecam!

Zestaw PEBBLE PRO jest dostępny jest w cenie 379,00 zł

ocena10

Sprzęt do testów dostarczył:

logo creative