Recenzja głośników Genius SP-D120

Genius zaprezentował nową odsłonę przenośnych głośników oznaczona symbolem SP-D120 czy głośniki o eleganckim designu trafią w gust użytkowników?

IMG_9287

 Zawartość opakowania:
Głośniki SP-D120 otrzymaliśmy w prostokątnym kartonowym pudełku. W środku znajdujemy dwa głośniki oraz instrukcję obsługi.

IMG_9284
Specyfikacja techniczna:

  • Moc: 2 W
  • Pasmo przenoszenia: 140 Hz ~ 20K Hz
  • Źródło zasilania: USB
  • Regulacja głośności: TAK
  • Kolor: Biały/Czarny

Głośniki, które otrzymaliśmy do testów występują w kolorze czarnym, dodatkowo producent oferuje głośniki w kolorze białym. Testowane głośniki są w kształcie obróconego sześcianu a górna krawędź głośników została pokryta aluminium, dzięki temu nadają nowy styl głośnikom, który prezentuje się rewelacyjnie na naszym biurku.

IMG_9290

Boki naszego „sześcianu” są pokryte plastikiem a podstawka utworzona jest formie bryły trójkąta dzięki temu możemy je w stabilny sposób umieścić w dowolnym miejscu na płaskim podłożu. Od spodu głośniki zostały wyposażone w antypoślizgowe podkładki.

IMG_9293

Testowane głośniki są niewielkich rozmiarów(116x87x104mm) i wadzę dlatego, też możemy je bez problemu przenosić.

Nie trudno jest odróżnić głośniki który jest „sterujący” producent oznaczył go logiem oraz diodą która sygnalizuje stan pracy urządzenia w kolorze niebieskim.

IMG_9291
Głośniki SP-D120 o mocy 2W zasilanę są za pomocą portu USB które są jedynym nośnikiem zasialania, a wtyczka minijack (3,5mm) w łatwy i szybki sposób podepniemy do komputera czy odtwarzacza iPoda/MP3 która dostarczy nam dźwięk. Wygląd jednak to nie wszystko, warto zwrócić uwagę na dźwięk który w tej cenie dostarcza nam czystą jakość dźwięku i dodatkowo precyzyjnie odwzorowują niskie tony.

IMG_9296

Podsumowanie:
Jeżeli szukasz głośników niskobudżetowych to właśnie je znalazłeś! Elegancki design oraz czysta jakość dźwięku sprawią, że Twoja ulubiona muzyka będzie dobrze brzmieć dla Twojego ucha.

Cena:

ok 24zł

Ocena:

ocena9wujekpoleca