Plecak do laptopów 16,2 cala Silvan HAMA

Dziś mam przyjemność przedstawić plecak na laptop od HAMA a dokładniej mowa o modelu Silvan w kolorze czarnym.

Plecak dotarł do mnie zabezpieczony w folii ochronnej. Po wyjęciu go z opakowania pierwsze co rzuciło mi się w oczy to informacja, że produkt jest z recyklingu. To bardzo dobrze świadczy o producencie i zasługuje na pochwałę – warto dbać o środowisko!

Jak już wspomniałam wyżej – plecak, który do mnie dotarł jest w kolorze czarnym – wygląda klasycznie i stylowo.

Do dyspozycji macie również inne wersje – zielony oraz beżowy, które prezentują się równie ciekawie.

Plecak ma spore wymiary:

Inside Dimensions W x D x H42 x 6 x 41 cm
Width x Height x Depth44 x 43 x 8 cm
Pojemność29 l
Waga691 g

Jak możecie zauważyć – waży 691 g – jest więc lekki. Pomieści notebook bądź laptop o wymiarze 16,2 cala.

Silvan został wykonany z dobrej jakości materiału i jest równie dobrze zszyty – z pewnością będzie trwały i długożywotny . Plecak został wyposażony w kieszonki – na zewnątrz, po bokach – jedna z kieszonek jest zapinana na suwak, natomiast druga bez suwaka.

Kieszonka na suwak nie zasuwa się jednak do końca – służy raczej do ściśnięcia przedmiotu, tak by nie wypadł. Komora główna plecaka jest przestronna, znajduje się też tutaj mniejsza kieszonka – ta już zapinana jest całkowicie. Możemy w niej umieścić np. słuchawki – bez obaw, że je zgubimy.

U góry plecaka znajduje się rączka w kolorze beżowym. Rączka jest bardzo dobrze wykonana ze sztucznej skóry – dodaje uroku plecakowi i fajnego akcentu.

Testowany dziś plecak Silvan od Hama to z pewnością propozycja dla każdego kto ceni sobie podążanie za modą ale również dla osób świadomych ekologicznie. Spora ilość przegródek w plecaku gwarantuje nam utrzymanie porządku i estetyki w plecaku. Jest on lekki i odporny na zabrudzenia. Kolor czarny dodatkowo dopasuje się do każdej stylizacji i ten przypadł mi najbardziej do gustu. Posiada specjalną przegrodę na laptopa z organizerem na laptopy o przekątnej maks. 16,2″ i zintegrowaną komorą na tablet do 12,9″. Przednia komora zapinana jest na zamek błyskawiczny, dwie po bokach – idealne na schowanie np. napoju na drogę.

Całość zapinamy w wygodny sposób zamknięciem na metalowy haczyk G – umożliwia nam błyskawiczne zamknięcie plecaka i ponowne otwarcie roll topu.

Plecak prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie zarówno nosząc go na plecach, jak i jako teczkę – w ręce.

Testowany dziś plecak Silvan od Hama to ciekawa propozycja plecaka na laptop o maksymalnej przekątnej 16,2″ i zintegrowaną komorą na tablet do 12,9″. Przednia komora zapinana jest na zamek błyskawiczny, dwie po bokach – idealne na schowanie np. napoju na drogę. Silvan dostępny jest również w wersji beżowej oraz zielonej. Każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie w ofercie Hama. Serdecznie polecam!

Plecak Hama Silvan dostępny jest w cenie 199,00 zł

Sprzęt do testów dostarczył producent: