Genius KB-G265, czyli nowa odsłona podświetlanej klawiatury dla graczy.

Genius zaprezentował nową podświetlaną klawiaturę dla graczy KB-G265, a więc ulepszoną wersję dobrze znanej i wprowadzonej w zeszłym roku klawiatury KB-G255.

W pudełku:

  • Klawiatura
  • Szczypce do wyciągania klawiszy
  • 8 wymiennych klawiszy w kolorze srebrnym
  • Instrukcja obsługi

genius-kb-g256-img-1

      KB-G265 w porównaniu do poprzedniego modelu zyskała nowy, bardziej masywny kształt. Dzięki podpórkom pod nadgarstki nawet najdłuższa sesja przy ulubionej grze nie będzie męcząca. Materiały użyte w konstrukcji są dobrej jakości, klawiatura sprawia wrażenie solidnej i trwałej. W obudowie zastosowano specjalne zagłębienia, które umożliwiają umiejscowienie kabla w trzech pozycjach lewa, środek i prawa strona klawiatury.

genius-kb-g256-img-2

      Klawiatura zyskała trzy dodatkowe klawisze z opcją anti-ghosting, umożliwiające naciśnięcie wielu przycisków na raz, liczba ta wzrosła z 17 do 20. Dzięki dołączonym klawiszom i specjalnym szczypcom istnieje możliwość wyróżnienia najbardziej newralgicznych dla gracza klawiszy (W,S,A,D oraz klawiszy kierunkowych). Osiem przycisków funkcyjnych umożliwia łatwą i szybką obsługę odtwarzacza multimedialnego , przeglądarki czy podstawowych funkcji systemu Windows.

genius-kb-g256-img-4

            Niebieskie podświetlenie  KB-G265 ładnie kontrastuje co powoduje że z łatwością możemy odnaleźć klawisze które nas interesują, a oczy nie męczą się przechodząc z monitora na klawiaturę. Dzięki klawiszowi funkcyjnemu możemy łatwo włączyć i wyłączyć podświetlenie w dowolnym momencie. Częstotliwość próbkowania portu USB wynosi 1kHz, dzięki czemu, jak zapewnia producent, KB-G265 ma być ośmiokrotnie  szybsza od podstawowych klawiatur. Klawiatura wyposażona jest w dwa porty USB, umożliwia to podpięcie dwóch urządzeń, na przykład myszki, kamery internetowej czy pamięci przenośnej.

genius-kb-g256-img-5

genius-kb-g256-img-6

Propozycja Geniusa KB-G265 to godny zainteresowania produkt, który zaspokoi wybrednych graczy jak i sprawdzi się w codziennym zastosowaniu. Na plus przemawia stosunek ceny do jakości, podświetlenie, szybkość, porty USB, głośność pracy, ilość klawiszy anti-ghosting, ergonomia, klawisze funkcyjne, bardzo dobre gumki antypoślizgowe. Przeszkadza krótki backspace, do którego można jednak się przyzwyczaić.

Cena
Od 100zł
Nasza ocena

ocena9wujekpolecagra