ZOTAC NA TARGACH ISE 2019 PREZENTUJE SWOJĄ PIERWSZĄ LINIĘ PRODUKTÓW EMBEDDED – ZBOX PRO

ZOTAC Technology, światowy producent sprzętu komputerowego, który od lat znany jest z szeregu technologicznych innowacji, ma przyjemność zaprezentować swój pierwszy komputer klasy embedded, ZBOX PRO, który rozszerza tym samym linię oferowanych produktów. ZBOX PRO to profesjonalne, oferowane przez ZOTAC, rozwiązanie wbudowane, które charakteryzuje się wysoką wydajnością w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych. Bez problemu może on też zaspokoić różnorodne potrzeb biznesowe firm, z całego świata. Nowa linia produktów zadebiutuje na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2019.

Opracowując ZBOX PRO skorzystano z możliwości przeprojektowania funkcjonalność i cech związanych z niewielkimi rozmiarami maszyn z serii ZBOX Mini PC po to, aby zaoferować dopracowany w każdym szczególe produkt klasy embedded z bardziej ograniczonym tolerancjami, niezbędnymi dla środowiska przemysłowego. Seria ta charakteryzuje się szerokimi możliwościami zastosowania w przemyśle – począwszy od wykorzystania ich jako pasywnie chłodzone komputery wbudowane, poprzez niewielkie rozwiązania wyświetlaczy, a na systemach klasy stanowiskowej skończywszy. Ten profesjonalny sprzęt zamknięty został w zintegrowanej, wytrzymałej obudowie oferującej szereg załączy, pojemną pamięć i możliwość podłączenia różnorodnej pamięci masowej. ZBOX PRO cechuje się długą, dochodzącą do 5 lat żywotnością, co gwarantuje możliwość łatwego stworzenia stabilnych i trwałych rozwiązań biznesowych.

„Nasza linia produktów Mini PC sprawiła, że obecny na całym świecie ZOTAC stał się godną zaufania marką odnośnie jakości i niezawodności produktów. W tym roku zrobiliśmy kolejny krok naprzód i prezentujemy sprzęt, który z pewnością stanie się kamieniem milowym – ZBOX PRO. Nowa linia produktów oferować będzie wiodącą na rynku wydajność i innowacyjność w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych. Sprzęt ten odpowiada na potrzeby naszych klientów z całego świata, którzy szukają produktów klasy embedded.” – mówi Jacky Huang, dyrektor ds. produktów w firmie ZOTAC Technology.

Wbudowane systemy ZBOX PRO przyspieszają i zwiększają wydajność w aplikacjach wymagających dużej ilości zasobów i danych. Profesjonaliści mogą zoptymalizować przepływ informacji i danych w różnych zastosowaniach; cyfrowej dystrybucji multimedialnych treści, obliczeniach naukowych, związanej z cyfrową sztuką tworzeniu i produkcji treści, renderowaniu w programach CAD, systemach CAM, handlu detalicznym i finansach, kasynach i grach hazardowych, medycynie i opiece zdrowotnej, systemach bramek IoT, Sztucznej Inteligencji i głębokim uczeniu maszynowym, analizie materiałów wideo, robotyce, automatyce przemysłowej i wielu innych. Dostępne z pasywnym i aktywnym chłodzeniem oraz bardziej wytrzymałą konstrukcją mechaniczną, modele ZBOX PRO to idealne rozwiązania dla różnych środowisk pracy.

Źródło: Informacja prasowa