Złemu chłopcu dobrze w perłowym

DJ Adamus to artysta o wyjątkowo szerokich horyzontach. W swojej karierze prowadził między innymi audycje w wielu stacjach radiowych. Zajmował się kreacją dźwiękową programów telewizyjnych i występował jako juror w muzycznym show. Na swoim koncie ma również epizod w filmie komediowym, a w 2014 przygotował oprawę muzyczną ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, która odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Jego pasją są również podróże, a zdjęciami z wypraw uwielbia dzielić się ze swoimi fanami na portalu facebookowym. Jest również posiadaczem słuchawek Panasonic RP-HD5 w unikalnym perłowym kolorze, które jego zdaniem są idealnym elementem aktywnego życia.

„Bardzo dużo podróżuję, dlatego potrzebuję urządzenia, które jest niewielkie i lekkie, ale zapewni mi najwyższej klasy dźwięk. HD5 to słuchawki, których mogę używać przez długie godziny i nie odczuwam przy tym zmęczenia.” – mówi DJ Adamus. –  „Dodatkowo ich stylistka niezwykle przypadła mi do gustu. Co więcej firma Panasonic postarała się, żeby specjalnie dla mnie zorganizować słuchawki w moim ulubionym perłowym kolorze. To bardzo miłe i niezwykle ekscytujące!”

23 listopada miała miejsce premiera książki o życiu DJ Adamusa pt. „Historia złego chłopca. Świadomość, szczęście, pasja”. Jednym z partnerów tego przedsięwzięcia jest firma Panasonic. Wszystkich, którzy są ciekawi niezwykłych historii z życia jednego z najsławniejszych didżejów w Polsce zapraszamy do księgarń w całym kraju.

Już w przyszły wtorek 29 listopada w EMPiKu Junior w Warszawie odbędzie się spotkanie autorskie dotyczące książki, na które bardzo serdecznie zapraszamy. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1788575904716208/

img_2890

To wielka przyjemność zacząć współpracę z profesjonalistą formatu DJ Adamusa. Firma Panasonic wyraża ogromną nadzieję na owocną i długą kooperacje na wielu polach!” – powiedziała Klara Ufnalewska, PR Manager Panasonic w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Źródło: Informacja prasowa