Zamknięta beta EVERCORE Heroes startuje 20 czerwca

Vela Games poinformowała dzisiaj o starcie zamkniętej wersji beta swojego debiutanckiego tytułu EVERCORE Heroes – wyjątkowej wielogatunkowej gry PvE opartej na rywalizacji. Beta rozpocznie się we wtorek 20 czerwca.

Gracze, którzy chcieliby jako jedni z pierwszych dołączyć do rozgrywki na komputerach PC, mogą zapewnić sobie miejsce w zamkniętej becie, poprzez zakup Pakietu założycielskiego (Founder’s Pack) EVERCORE Heroes. W skład pakietu wchodzą dodatkowe klucze do gry, którymi można podzielić się z przyjaciółmi, ekskluzywna zawartość, przepustka bojowa, która nigdy nie wygaśnie oraz wiele więcej.

Pakiety założycielskie są dostępne wyłącznie na stronie evercoreheroes.com. Gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają niezwykle rzadką skórkę Vela Beko, idealną do pochwalenia się nią w grze.

Postępy gracza w trakcie zamkniętej bety, w tym wszelkie zakupy i zdobyte podczas rozgrywki przedmioty, zostaną przeniesione do ostatecznej bezpłatnej wersji gry w dniu premiery.

„EVERCORE Heroes to nie MOBA, to nie jest MMO, to nie jest loot grind” – powiedział CEO i współzałożyciel Vela Games, Travis George.

„Tworzymy zupełnie nowe doświadczenie PvE, które łączy mistrzostwo z naciskiem na kooperacyjną grę zespołową w formacie rywalizacji. Sądzimy, że fani zarówno PVE, jak i PVP będą cieszyć się Evercore Heroes, które na końcu jest gatunkiem samym w sobie”.

„Od czasu udanego ogłoszenia i testów pre-alfa z graczami w zeszłym roku, nasz pełen pasji zespół w Vela ciężko pracował, aby uczynić EVERCORE Heroes jak najlepszą grą. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że teraz jeszcze więcej osób będzie mogło zagrać w grę, dzielić się z nami swoimi opiniami i nadal pomagać nam w ulepszaniu gry przed jej ostateczną premierą” – dodał George.

Vela Games z dumą prezentuje również dwa zupełnie nowe zwiastuny zapowiadające zamkniętą betę i oferujące pierwsze spojrzenie na rozgrywkę EVERCORE Heroes. Można obejrzeć je poniżej.

Każdy mecz EVERCORE Heroes to pulsująca rywalizacja PVE pomiędzy czterema zespołami składającymi się z czterech potężnych bohaterów, których celem jest obrona pięknego, ale niebezpiecznego świata Lumerea. Drużyny muszą chronić Evercore i ostatecznie udowodnić, że są najlepszą drużyną bohaterów na świecie.

Aby wygrać mecz, gracze muszą wzmacniać swoich bohaterów, naładować swój Evercore, przetrwać ataki niebezpiecznych bestii i odnieść zwycięstwo w końcowym pojedynku. Gracze będą musieli ze sobą współpracować w celu pokonania innych drużyny w krytycznych momentach meczu. Najlepsze drużyny muszą odnaleźć optymalny układ i strategię, szukając równowagi pomiędzy budowaniem własnej potęgi a utrudnianiem walki rywalom.

Zamknięta beta będzie składała się z trzech unikalnych etapów, każdy z własnym zestawem przedmiotów, wrogów i wyjątkowym pojedynkiem. Dodatkowo, w zamkniętej becie pojawi się szesnastu bohaterów, w tym ośmiu nowych, którzy poszerzą rozgrywkę i unikalny świat gry,

Wśród bohaterów znajdziemy m.in. Grayce, śmiercionośnego tancerza o ruchach pełnych gracji i precyzji; Skye, młodego, ale nieustraszonego maga panującego nad pogodą, który pochodzi z zaawansowanego technologicznie regionu Bios; Sydian, zdeprawowanego Faede, który za pośrednictwem własnego ciała korzysta z chaotycznego Luumem. Inne postacie – Kaine, Maxx, Oria, Riiva i Syrus również wchodzą w skład listy.

Aby dowiedzieć się więcej o powiększającej się liście bohaterów prosimy odwiedzić stronę: https://evercoreheroes.com/heroes

Vela Games, z siedzibą w Dublinie w Irlandii, to 60-osobowy zespół złożony z weteranów branży ze studiów takich jak Riot Games, Electronic Arts, Epic Games i Blizzard Entertainment.

Studio zostało założone w 2018 roku przez: Lisę Newon George, doktorkę antropologii, wcześniej pracującą w dziale Player Insights w Riot Games; Briana Kaisera, weterana projektowania gier i narracji w studiach AAA pracującego od ponad 20 lat; Travisa George’a, który był głównym producentem League of Legends (Riot Games) podczas dziewięciu lat pracy w firmie. Aby być na bieżąco z informacjami o EVERCORE Heroes, dołącz do naszego Discorda i śledź grę na TwitterzeTikToku YouTube.

 

Źródło: Informacje prasowe