Zadbaj o czystość swojego samochodu – 3 propozycje odkurzaczy!

Odświeżenie wnętrza pojazdu to dla niektórych kierowców obowiązek, który najchętniej zleciliby do wykonania komuś innemu. Jednak dzięki odpowiedniemu urządzeniu można poradzić sobie z tym znacznie łatwiej i szybciej. Poznaj zestawienie 3 odkurzaczy, którymi wysprzątasz wnętrze samochodu w kilka minut.

Nadchodząca jesień to świetny moment, aby pomyśleć o swoim samochodzie. To nie tylko czas na przegląd pojazdu, ale również na zadbanie o jego wygląd, w tym skuteczne odkurzenie każdego zakamarka wewnątrz auta. Jakie odkurzacze sprawią, że zrobisz to znacznie szybciej?

Odkurzacz wielofunkcyjny – odkurzysz samochód, a także mieszkanie

Urządzenia 2 w 1 to świetnie rozwiązanie dla osób chcących za pomocą jednego sprzętu posprzątać wiele obszarów nie tylko w mieszkaniu, ale również w samochodzie. Odkurzacz Hoover Rhapsody z pionowej można z łatwością zamienić na odkurzacz ręczny i odkurzyć za jego pomocą kanapy, regały czy rolety. Urządzenie sprawdzi się świetnie do odświeżenia wnętrza pojazdu.

Dzięki specjalnie dostosowanym końcówkom z łatwością pozbędziesz się kurzu i zanieczyszczeń ze szczelin pomiędzy siedzeniami i wszystkich trudnodostępnych miejsc w pojeździe. Do czyszczenia wnętrza samochodu szczególnie skuteczne okażą się 2 z 4 ssawek będących w zestawie Rhapsody, tzn.:

  • ssawka 2 w 1 szczelinówka i szczotka do kurzu – za jej pomocą odświeżysz zakamarki pomiędzy siedzeniami i wokół skrzyni biegów,

  • mini turbo szczotka – jeśli posiadasz psa lub kota, którego przewozisz w samochodzie, to ta ssawka świetnie pozbędzie się sierści z tapicerki.

Warto zwrócić uwagę również na rozwiązanie wykorzystane w tym modelu, czyli technologię Hspin-Core z systemem separacji kurzu, która sprawia, że zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, ale są spychane na dół zbiornika. Dzięki temu nie spada siła ssania odkurzacza, pory filtra się nie zatykają, a opróżnianie staje się prostsze.

Odkurzacz ręczny – przeznaczony do czyszczenia wnętrza samochodu

Jeśli masz już odkurzacz do sprzątania mieszkania i nie chcesz inwestować w dodatkowy wielofunkcyjny sprzęt, to dobrym rozwiązaniem jest specjalny odkurzacz ręczny przeznaczony tylko do sprzątania auta. Wtedy też urządzenie możesz mieć zawsze w pojeździe – gotowe, by od razu usunąć zanieczyszczenia.

Do odświeżenia tapicerki, pozbycia się sierści i drobnych śmieci sprawdzi się odkurzacz Hoover Click. Kompaktowe rozmiary tego urządzenia oraz wysoka wydajność zapewniają swobodę sprzątania. Co ważne, dzięki wykorzystanej w urządzeniu technologii ADC (Advance Dust Control) kontakt z kurzem jest ograniczony do minimum. Jest to możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu pojemnikowi na kurz, który za pomocą jednego przycisku można otworzyć na szerokość 45 lub 90 stopni i szybko opróżnić z zanieczyszczeń.

Hoover_Rhapsody_RA22HCG 011_foto 2

Odkurzacz do materacy – niecodzienne rozwiązanie do pojazdów

Niestandardowym sposobem na odświeżenie tapicerki w samochodzie jest zastosowanie urządzenia przeznaczonego do czyszczenia materacy np. model Ultra Vortex od Hoover. Odkurzacz dysponuje aż 3 programami głębokiego czyszczenia materiału:

  • tryb odpylania – dzięki któremu pozbędziesz się brudu i kurzu z najgłębszych warstw materiału,

  • tryb trzepania – specjalna turboszczotka obraca się aż 4200 razy na minutę, co sprawia, że odświeżysz głębokie włókna tkaniny,

  • tryb lampa UV – dzięki niemu usuniesz aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy.

Tapicerka w samochodzie to miejsce, którego nie wymienisz tak łatwo, a jej czyszczenie chemiczne może być kosztowne. Dlatego z pomocą przychodzi odkurzacz, z którym pozbędziesz się szkodliwych alergenów i w szybki oraz tani sposób sprawisz, że tapicerka będzie jak nowa.

Więcej modeli odkurzaczy, którymi odświeżysz wnętrze pojazdu, znajdziesz na www.hoover.pl.

Źródło: informacja prasowa.