Zabierz muzykę ze sobą

Coraz więcej firm poszerza swoja ofertę o głośniki mobilne, które dzięki kompaktowym rozmiarom i ciekawym kształtom są chętnie kupowane przez młodych miłośników muzyki. Speedlink postawił na urządzenie, które zmieści się w najmniejsze zakamarki…

Pomimo coraz większych możliwości smartfonów, żaden głośniczek zamontowany w słuchawce nie zapewni tak dobrego dźwięku, jak nieco pojemniejsze urządzenie. Obudowa głośnika takiego jak Cubidmoże nie tylko posłużyć za dobre pudło rezonansowe, ale również pomieścić większe, wydajniejsze membrany. Poza elektroniką i membraną, liczy się również ciekawy wygląd, tutaj przybrał onkształt przypominający ściętą piramidę.

Wybierając głośnik mobilny zależy nam na możliwości korzystania równolegle z funkcji telefonu. Dzięki komunikacji Bluetooth głośnik jest w stanieprzesyłać dane w odległości do 10 m. Dodatkową wygodę korzystania mazapewnić wbudowany mikrofon, umożliwiającyprowadzenie rozmów telefonicznych.Aby wydłużyć czas pracy smartfona, można zwyczajnie połączyć urządzenia standardowym kablem audio.

Podczas wyboru sprzętu mobilnego warto kierować się pojemnością akumulatora. CUBID zasilany jest baterią litową i jak deklaruje producent zapewnia do 4 godzin nieprzerwanego grania. Dzięki pokryciu konstrukcji gumą, urządzenie ma być bardziej wytrzymałe na upadki.

Cubid  kosztuje około 130 zł.

sl-8904-rd_rgb_001
Cechy urządzenia:

– Bezprzewodowy głośnik Bluetooth

– Powlekany gumą

– Akumulator litowy oferujący 4 godziny nieprzerwanej pracy

– Zasięg do 10m

– Wbudowany mikrofon (urządzenie głośnomówiące)

– Kabel do ładowania i dodatkowy kabel audio w zestawie

Źródło: Informacja prasowa.