Z nowym SumoBoxem firmy Sharp zatrzęsiesz ziemią

Z NOWYM SUMOBOXEM FIRMY SHARP 
ZATRZĘSIESZ ZIEMIĄ

Warszawa, 12 lipca 2023 – Sharp Consumer Electronics, jedna z wiodących firm technologicznych na świecie, z dumą przedstawia SumoBox, przenośny głośnik o wysokiej wydajności, który uderzy Cię jak zapaśnik sumo. Dzięki imponującej mocy, wydajności i przenośności SumoBox sprawi, że będziesz słyszany przy każdej okazji: na festiwalach, imprezach, zajęciach na siłowni, występach ulicznych, koncertach i nie tylko.

Nowy SumoBox firmy Sharp: najlepszy głośnik estradowy godny swojej nazwy!

SumoBox (CP-LS100) zapewnia do 105 dB czystej przyjemności dźwiękowej dzięki potężnemu systemowi głośników stereo o mocy 120 W RMS, składającemu się z 2 x 8-calowych głośników niskotonowych i 2 x 2-calowych głośników wysokotonowych. Wykonana z drewna obudowa głośników SumoBox oferuje piękną akustykę, a jej kątowa konstrukcja zapewnia optymalne rozproszenie dźwięku.

SumoBox jest pierwszym produktem, przy tworzeniu którego Sharp nawiązał współpracę z francuską marką audio Devialet, wdrażając technologię SAM® (Speaker Active Matching). SAM® firmy Devialet umożliwia SumoBox wytwarzanie bogatego, szczegółowego i mocnego basu przy minimalnych słyszalnych zniekształceniach. W połączeniu z unikalną konstrukcją zamkniętej (niewentylowanej) skrzynki, głośniki są precyzyjnie zarządzane, aby odtwarzać dźwięk tak, jak powinien być słyszany.

Solidny wygląd: agresywny design, który można dostosować do własnych potrzeb.

Przemysłowa kratka z czarnej stali jest zarówno funkcjonalna, jak i imponująca. Narożne ochraniacze z gumy silikonowej mogą być doczepiane podczas używania SumoBox na podłodze lub transportu; umożliwiają one również pozycjonowanie boczne, gdy SumoBox jest używany jako odsłuch. W przypadku używania w pozycji pionowej lub na stojaku, narożne ochraniacze można usunąć i zastąpić niskoprofilowymi nóżkami. 3 wytrzymałe uchwyty na górze i po bokach umożliwiają łatwe pozycjonowanie SumoBox niezależnie od tego, jak zdecydujesz się go używać.

 

 

Źródło: Informacje prasowe