Wydrukuj do 15 000 stron przy użyciu HP Ink Tank 315 oraz HP Ink Tank Wireless 415

Modele HP Ink Tank 315 oraz HP Ink Tank Wireless 415 to drukarki zaprojektowane z myślą o mikroprzedsiębiorstwach, które drukują znaczną ilość dokumentów i zależy im na jak najniższym koszcie za stronę.

Najważniejsze informacje:
• Idealna drukarka dla mikroprzedsiębiorstw
• Wydrukuj do 8 000 stron w kolorze lub 15 000 stron w czerni [1]
• Profesjonalna jakość przy niskim koszcie za stronę
• Intuicyjna łączność bezprzewodowa w modelu HP Ink Tank Wireless 415

Warszawa, 7 maja 2018 r. – HP rozszerza swoją popularną serię produktów Ink Tank o modele HP Ink Tank 315 oraz Wireless 415*. Zaprojektowany z myślą o mikroprzedsiębiorstwach wydajny system zbiorników z tuszem pozwala użytkownikom wydrukować do 8 000 stron w kolorze lub 15 000 stron w czerni, a to wszystko przy niskim koszcie za stronę.

Nie oznacza to jednak, że drukarki HP Ink Tank 315 oraz 415 idą na kompromisy jakościowe. Przy każdym wydruku gwarantowany jest nasycony, czytelny tekst oraz pozbawione obwódek i odporne na blaknięcie zdjęcia, utrzymujące swój wygląd do 22 razy dłużej. Drukarka nie rozczaruje nikogo w mikroprzedsiębiorstwach i startupach chcących tworzyć najwyżej jakości biznesplany, materiały marketingowe lub zdjęcia. Przy cenie wynoszącej 46 zł za butelkę (GT 51XL), użytkownicy mogą drukować przy koszcie wynoszącym 0,76 gr za stronę przy wydruku czarno-białym oraz 1,4 gr za stronę przy wydruku kolorowym.

W mikroprzedsiębiorstwach ceni się skuteczność i jakość, poszukując ciągle technologicznych innowacji pozwalających na ograniczenie kosztów – uważa Adam Młynarczyk, HPS Category Manager w HP Inc Polska. – Nowe drukarki HP Ink Tank pozwalają drukować tysiące stron w wysokiej jakości i są niezawodne. Ponadto, możliwości bezprzewodowe modelu 415 przydadzą się w każdym nowoczesnym biurze.

Obydwa modele są kompaktowe, łatwe w użytku i konserwacji oraz nie powodują marnowania materiałów. Zbiorniki z tuszem można uzupełniać w prosty sposób za pomocą tuszu HP Original z butelek wielokrotnego użytku ułatwiających zachowanie czystości. Poziom tuszu w poszczególnych zbiornikach można łatwo monitorować dzięki ich przezroczystości.

HP Ink Tank_315_AIO_2

Współczesne biura, czy to domowe, czy będące częścią większej sieci, opierają się na łączności bezprzewodowej. HP Ink Tank Wireless 415 umożliwia łatwe drukowanie i skanowanie bezpośrednio z poziomu smartfonu lub tabletu. Wystarczy pobrać aplikację HP Smart App, aby uzyskać kontrolę nad swoją drukarką z poziomu mobilnego urządzenia. Dzięki tej aplikacji, użytkownicy mogą drukować zdjęcia z mediów społecznościowych, chmury lub swojego aparatu, skanować dokumenty oraz przesyłać je na adres e-mail lub do chmury z niemal dowolnego miejsca. Mogą też jednym przyciskiem zamówić tusz do uzupełnienia zbiorników drukarki.

Więcej informacji o nowych drukarkach: HP Ink Tank 315 , HP Ink Tank Wireless 415.

Ceny i dostępność
• Sugerowana cena drukarki HP Ink Tank 315 to 599 zł
• Sugerowana cena drukarki HP Ink Tank Wireless 415 to 669 zł
• Obie drukarki są dostarczane z dwuletnią, ograniczoną gwarancją HP. [2]
* Drukarki HP Ink Tank 315 oraz HP Ink Tank Wireless 415 są wprowadzane na rynek w obszarze Europy Środkowej i Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki (CEMA). Na innych rynkach rozwiniętych obszaru Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, te same drukarki oferowane są pod nazwą HP Smart Tank.
[1] Porównanie butelek z tuszem HP z kartridżami z tuszem HP. Koszt za stronę bazuje na przewidywanych wynikach wydajności drukowania stron w czerni oraz w kolorze (cyjan/magenta/żółty) w oparciu o metodologię HP oraz ciągłe drukowanie stron testowych wg ISO/IEC 24712. Nie jest on oparty na procedurze testowej ISO/IEC 24711. Faktyczna wydajność zmienia się w zależności od zawartości drukowanych stron oraz innych czynników. Część tuszu z dołączonych butelek jest wykorzystywana do rozruchu drukarki. Więcej informacji na temat uzupełniania tuszu i wydajności można uzyskać pod adresem hp.com/go/learnaboutsupplies
[2] Produkty HP dostarczane są z gwarancją producenta (ograniczona gwarancja HP) i podlegają warunkom oświadczenia gwarancyjnego ograniczonej gwarancji HP, które jest dołączane do każdego produktu. Korzyści płynące z ograniczonej gwarancji HP mają zastosowanie obok wszelkich ustawowych praw przyznawanych na mocy przepisów o ochronie konsumentów dotyczących przypadków niezgodności towarów z umową sprzedaży. Ustawowe prawa konsumentów nie są w żaden sposób ograniczane przez ograniczoną gwarancję HP i nie ma ona na nie żadnego wpływu. Więcej informacji na ten temat można uzyskać tutaj: Gwarancja Prawna Konsumenta

Źródło: informacja prasowa.