Wszechstronna nawigacja GPSMAP® 276Cx: w górach, w mieście i na wodzie

GPSMAP 276Cx to zupełnie nowa wersja popularnej, wszechstronnej nawigacji GPS 276C, która od 2004 wykorzystywana jest na lądzie i na wodach. 276Cx zapewnia wszystkie funkcje cenione w poprzednim modelu, rozbudowane o najnowsze rozwiązania technologiczne. Obsługa systemów satelitarnych GPS i GLONASS, technologia HotFix oraz dodatkowa zewnętrzna antena zapewniają szybkie i precyzyjne określanie lokalizacji. Nowy model wyposażony został w duży, 5-calowy, czytelny nawet w pełnym słońcu wyświetlacz, wysokościomierz barometryczny oraz 3- osiowy kompas. Wiele możliwości montażu z opcjami zasilania, zasilanie akumulatorem litowo-jonowym oraz możliwość korzystania z baterii typu AA sprawiają, że nawigacja GPSMAP 276Cx jest wygodna w użytkowaniu i funkcjonalna. Urządzenie można bezpiecznie obsługiwać w niestabilnych miejscach, takich jak łódź lub pojazd terenowy.

Pamięć i mapy

Urządzenie jest wyposażone w dużą pamięć wewnętrzną o pojemności 8 GB z fabrycznie załadowaną mapą bazową całego świata i rekreacyjną mapą Europy, a także w darmową roczną subskrypcję usługi Obrazy satelitarne BirdsEye1. Urządzenie obsługuje różne opcjonalne mapy, takie jak mapy morskie BlueChart® g2 HD, mapy topograficzne Garmin TOPO oraz TOPO PRO, szczegółowe plany miast City Navigator® NT, własne mapy Garmin oraz mapy rastrowe BirdsEye Select. Gniazdo microSD™ umożliwia rozszerzenie pamięci, na której można zainstalować dodatkowe mapy.

 gpsmap276cx_produkt

Funkcje łączności

GPSMAP 276Cx zapewnia najnowsze rozwiązania z zakresu łączności2 Wi-Fi® i Bluetooth. Dzięki funkcji Active Weather3 na ekranie urządzenia wyświetlana jest aktualna prognoza pogody oraz animowane zmiany pogodowe, aby zawsze być świadomym nadchodzących warunków. Współpraca z aplikacją mobilną Garmin Connect zainstalowaną na kompatybilnym smartfonie zapewnia automatyczne przesyłanie danych, inteligentne powiadomienia, LiveTrack i wiele więcej. 276Cx wyposażona została także w łączność ANT+® umożliwiającą współpracę z zewnętrznymi czujnikami.

Wytrzymałość i łatwa obsługa

Duży, czytelny wyświetlacz, wygodny przycisk sterujący oraz intuicyjny interfejs z możliwością personalizacji czynią nawigację GPSMAP 276Cx wyjątkowo łatwą w obsłudze. Jest niezwykle trwała, zgodna ze standardem wodoszczelności IPX74 oraz oferuje sprawdzony i wytrzymały system montażu. Można ją podłączyć do gniazda zasilania w pojeździe lub na łodzi bądź użyć akumulatora litowo-jonowego (maksymalnie 17 godzin działania), a nawet opcjonalnie 3 baterii AA (maksymalnie 9 godzin działania).

Nawigacja GPSMAP 276Cx będzie dostępna w sprzedaży w Polsce w IV kwartale 2016 r.

1 Wymagane pobranie oprogramowania.

2 Wymagany kompatybilny smartfon. Więcej informacji na stronie Garmin.com/BLE.

3 Usługa Active Weather dostępna jest w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Austrii i Słowenii, a także w północnej części Włoch (ograniczony zasięg).

4 Więcej informacji na stronie Garmin.com/waterrating.

Źródło: Informacja prasowa.