WRT32X pierwszy, prawdziwy router gamingowy!

Marka Linksys przedstawia pierwszy, prawdziwy router gamingowy. WRT32X posiada 77% krótszy czas odpowiedzi ping dla zminimalizowania opóźnień. To najlepsze urządzenia dla fanów gamingu.

Nowy, wydajny, gamingowy router Linksys WRT32X wykorzystuje silnik priorytetyzacji przetwarzania sieciowego Killer, aby zoptymalizować działanie gier dla użytkowników gamingowych komputerów PC. Nowe oprogramowanie sprzętowe i interfejs GUI są specjalnie zaprojektowane do sterowania ruchem w grach. Zadziwiający szybki procesor 1,8 GHz Dual-Core zapewniający szybką obróbkę danych.

Router zapewnia najlepsze połączenie sieciowe w grach online z małym opóźnieniem i najszybszymi możliwie prędkościami. WRT32X wykorzystuje sprzętowe DNA klasy korporacyjnej znajdujące się w linii routerów WRT, ale WRT32X ma na swoim koncie niepowtarzalną osobowość zarówno z wizualnego punktu widzenia, jak i z punktu widzenia oprogramowania. WRT32X korzysta z KPE (Killer Prioritization Engine), aby ustalić, które urządzenia są podłączone do routera, które są włączone i używają sprzętu Killer Networking. KPE działa w tandemie z komputerami obsługującymi Killer, aby spriorytetyzować ważne ruchy gier i wideo w sieci. Kiedy użytkownik rozpoczyna grę, sprzęt Killer w komputerze komunikuje się z routerem i przekazuje informację, aby router traktował pakiety gier specjalnie i priorytetowo.

linksys-wrt32x-gaming

Gracze z chęcią przywitają nowe, wbudowane oprogramowanie i GUI specjalne dla WRT32X. Oprogramowanie nie zostanie znalezione na żadnym innym routerze. Interfejs GUI służy do promowania ważnych ustawień sieciowych do grania, zapewnienia statyki użytkowania sieci i posiada dizajn, który przyciąga graczy, dopasowując się do wzornictwa sprzętu WRT.

Źródło: informacja prasowa.