Wieloletni polski producent okapów kuchennych wzbogaca ofertę o płytę indukcyjną

Płyty indukcyjne stają coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w domowych kuchniach. Nowe modele można znaleźć w asortymencie wielu producentów AGD. Jednym z nich stała się ostatnio polska firma Maan, która od 40 lat dostarcza okapy kuchenne. Obecnia postanowiła wzbogacić swoją ofertę właśnie o płytę indukcyjną.

Dlaczego wiele osób decyduje się na zakup płyty indukcyjnej do swojej kuchni?

Większa efektywność energetyczną w porównaniu z kuchenkami elektrycznymi lub gazowymi, niższe koszty gotowania, duża szybkość nagrzewania oraz prosty sposób sterowania temperaturą i większa wygoda.  To jedne z cech płyt indukcyjnych, które skłaniają kupujących do ich wyboru. Urządzenia te są również bardziej bezpieczne szczególnie dla małych dzieci.

Jak wygląda płyta indukcyjna od firmy Maan?

Zaprezentowana przez firmę Maan płyta indukcyjna wyposażona została w cztery pola grzewcze oraz funkcję łączenia dwóch pól i tworzenia dużej strefy indukcyjnej FlexiZone. Umożliwia to przyrządzanie  potraw w większych naczyniach i dla większej liczby osób.

Wszystkie pola grzewcze mają funkcję PowerBoost, która pozwala na zwiększenie mocy grzejnej przez 5 minut. W płycie firmy Maan nie zabrakło również ochrony przed dziećmi oraz funkcji wyłączania się urządzenia, gdy nie stoi na nim naczynie.
Tradycja napędzana nowoczesnością

Firma Maan działa na rynku od 40 lat, dostarczając okapy kuchenne oraz akcesoria do nich użytkownikom domowym i firmom w kraju oraz za granicą. Jej hasłem jest tradycja napędzana nowoczesnością. “Kolekcja odzwierciedla nie tylko najnowsze trendy designerskie ale również łączy innowacje technologiczne, które sprawiają, że nasze okapy pracują cicho, skutecznie oczyszczają powietrze i wprowadzają ciepły klimat do każdej kuchni” – można przeczytać na stronie producenta. Teraz do oferty tych designerskich i zaopatrzonych w innowacje technologiczne produktów dołączyła także płyta indukcyjna.

Dodatkowo z okazji Black Friday płyta jest przeceniona aż o 25%!

źródło: informacje prasowe