Verbatim przedstawia adapter USB-C ze złączem HDMI 4K

Verbatim rozszerza ofertę akcesoriów o nowy adapter USB-C z interfejsem HDMI – to smukłe, wieloportowe rozwiązanie umożliwia podłączanie wielu urządzeń i akcesoriów, w tym monitora 4K przez port HDMI. Elegancka, kompaktowa konstrukcja ze stylowym wykończeniem (szczotkowany metal) sprawia, że ​​urządzenie jest bardzo przenośne i idealne do użytku w podróży.

Adapter USB-C z interfejsem HDMI od Verbatim jest idealnym uzupełnieniem najnowszych laptopów i MacBooków, które mają ograniczoną liczbę portów USB. Adapter pozwala na zamianę pojedynczego portu USB-C w dwa porty USB 3.0, złącze USB-C do ładowania i port HDMI. Umożliwia to podłączenie monitora 4K, myszy USB i klawiatury oraz ładowanie innego urządzenia przez port USB-C. Mały i kompaktowy, ze zintegrowanym przewodem USB-C, adapter USB-C od Verbatim jest idealnym towarzyszem podróży.

49540 Angled

Nie martw się, że podłączając adapter od Verbatima, wyłączasz z użytku port Typu-C w swoim laptopie. W rzeczywistości adapter daje dużo więcej możliwości: zapewnia łatwe ładowanie urządzenia USB-C do 14,5V/2A, przy jednoczesnym korzystaniu z innych portów.

Dwa porty USB 3.0 zapewniają szybkość przesyłania danych do 5 Gb/s, co pozwoli na przesłanie filmu wysokiej rozdzielczości w ciągu kilku sekund. Adapter umożliwia podłączenie wielu urządzeń lub akcesoriów, takich jak mysz USB, klawiatura, dysk twardy lub napęd USB. Mobilna stacja robocza jest gotowa do pracy w kilka chwil.

Nowy adapter USB-C firmy Verbatim ze złączem HDMI w kolorze szarym jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 259,99 PLN (PN 49540).

Źródło: informacja prasowa.