Uchwyć każdy szczegół z nowym smartfonem HTC One M9 (Prime Camera Edition)

Firma HTC wprowadziła na rynek polski HTC One M9 (Prime Camera Edition), najnowsze urządzenie z cieszącej się uznaniem serii One.

„Cieszymy się, że możemy przedstawić HTC One M9 (Prime Camera Edition), który naszym zdaniem dostarcza zupełnie wyjątkowych wrażeń – powiedziała Sylwia Machnik Kochan, Head of Sales&Marketing w HTC Polska. – Zachowaliśmy klasyczną, metalową obudowę i zadbaliśmy o to, żeby zamknąć w niej jeszcze więcej atrakcyjnych funkcji. Należą do nich imponujący aparat główny o rozdzielczości 13 MP z optyczną stabilizacją obrazu (OIS), zaawansowane głośniki HTC BoomSound oraz oprogramowanie HTC Sense, dzięki któremu obsługa smartfona staje się przyjemna jak nigdy dotąd”.

M9_PCE_Silver

Uchwyć każdy szczegół

Fotografowanie to nieodłączna funkcja każdego smartfona. Bez względu na to, czy robisz codzienne zdjęcia z myślą o rodzinie i przyjaciołach, czy też czujesz się bardziej profesjonalnym fotografem, HTC One M9 (Prime Camera Edition) oferuje szereg zaawansowanych funkcji, które spełnią każdą Twoją potrzebę. Aparat główny o rozdzielczości 13 MP zawiera najbardziej zaawansowany system optycznej stabilizacji obrazu (OIS), który wykrywa ruchy ręki w ciągu 0,125 milisekundy, zapewniając ostre, dobrze zbalansowane i niezwykle klarowne zdjęcia, nawet w słabym świetle lub w sytuacjach, w których nie da się uniknąć wstrząsów.

Przedni aparat UltraPixel doskonale uzupełnia aparat główny. Każdy jego piksel rejestruje o 300 proc. więcej światła, co pozwala robić wyraźne selfie w niemal każdych okolicznościach. Szerokokątny obiektyw umożliwia uwiecznienie całego fotografowanego obrazu. Retuszowanie zdjęć jest proste, dzięki intuicyjnym narzędziom do edycji. Zaawansowane narzędzie Pro Mode pozwala zapisywać fotografie w formacie RAW, który umożliwia jeszcze bardziej profesjonalną edycję, od poziomu ekspozycji do balansu bieli.

Błyskotliwie zaprojektowane urządzenie w sercu codziennego życia

W duchu rodzinnej tradycji HTC One, wzornictwo smartfona HTC One M9 (Prime Camera Edition) skupia się na stylowej, dwubarwnej, metalowej obudowie, co daje elegancką, wytrzymałą i komfortową konstrukcję. Wytrzymały, 5-calowy ekran Full HD Corning Gorilla Glass otoczony niezwykle cienką ramką nadaje się doskonale do przeglądania zdjęć lub oglądania wideo. Żeby zapewnić pełnię wrażeń, głośniki HTC BoomSound z systemem Dolby Audio Surround Sound oferują dźwięk o kinowej jakości, umożliwiając komfortowe oglądanie filmów albo słuchanie ulubionych utworów nawet bez słuchawek. Wszystko to zmieściło się w obudowie o grubości 9,61 mm, która doskonale leży w dłoni. HTC One M9 (Prime Camera Edition) zbudowano tak, aby wytrzymywał przypadkowe uderzenia – z odpornym na zadrapania szkłem szafirowym chroniącym obiektyw głównego aparatu.

HTC Sense 7: bardziej inteligentny i osobisty

Dzięki połączeniu bogatych funkcji HTC Sense 7 z innowacjami systemu Android, HTC One M9 (Prime Camera Edition) jest urządzeniem naprawdę osobistym, pozwalającym stworzyć smartfona rzeczywiście odzwierciedlającego osobowość użytkownika.

Niezwykle intuicyjna funkcja HTC Sense Home automatycznie wyświetla aplikacje w zależności od miejsca, w którym znajduje się użytkownik (praca, dom, poza domem), zapewniając natychmiastowy do nich dostęp. Uzupełnieniem tego wysoce konfigurowalnego rozwiązania jest funkcja HTC BlinkFeed, która wyświetla ulubione treści na ekranie telefonu natychmiast po włączeniu. Wśród funkcji do personalizacji wyróżnia się również popularne narzędzie HTC Themes, które umożliwia dopasowanie całego smartfona do ulubionego zdjęcia. Wystarczy wybrać dowolny obraz, a HTC Themes odpowiednio zmieni wygląd systemu – od tapety i układu kolorów do czcionek i aplikacji.

Akcesoria i dostępność

HTC One M9 (Prime Camera Edition) w cenie 1PLN, dostępny jest wyłącznie w ofercie operatora Play, w abonamencie „Formuła Smartfon Unlimited” 99,99PLN.

Do HTC One M9 (Prime Camera Edition) można także dodać inteligentne i stylowe etui HTC Dot View drugiej generacji. Oferuje ono dodatkową ochronę, a jednocześnie pozwala sprawdzić kto dzwoni, oraz odebrać lub odrzucić połączenie bez otwierania osłony. Błyskawicznie można tez sprawdzić godzinę, datę czy prognozę pogody.

Źródło: Informacja prasowa.