Test uchwytu samochodowego na tablet – HAMA

W celu przetestowania otrzymaliśmy uchwyt samochodowy na tablet od marki HAMA. Sprzęt dotarł do nas w średnim opakowaniu.

2

1
W środku znajdujemy oczywiście sam uchwyt oraz elementy zamocowania go.

3

Całość została wykonana w kolorze czarnym. Uchwyt jest regulowany 7-12,9″.

4

Części łączą się ze sobą na zasadzie usunięcia elementu jednego w drugi.

8

przegub kulowy zapewnia optymalną regulację i umożliwia obracanie urządzenia o 360° i ustawienie kąta nachylenia do naszych upodobań – zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej.

9

6

Uchwyt w prosty sposób wystarczy zamocować z tyłu zagłówka – każdy powinien sobie z tym bez problemu poradzić – wystarczy dokręcić dwa pokrętła i gotowe.

7

13

Specyfikacja techniczna:

Grupa produktowa Tablet & eBook
Kolor Czarny
Odcień koloru Czarny
Seria Universal, Vehicle
Właściwości fizyczne:
Maks. udźwig 1 kg
Materiał Materiał syntetyczny
Typ Uchwyt na zagłówek samochodowy
Wymiary i waga:
Wysokość urządzenia 12,5 cm
Wysokość urządzenia do 23 cm
Zastosowanie:
Przystosowany dla Tablet

Uchwyt sprawdzał się nam idealnie w podróży zwłaszcza, że najważniejszymi pasażerami były dzieci. Oczywiście minusem jest tutaj, że tablet jest umieszczony po jednej stronie więc jeżeli macie dwoje dzieci no to siłą rzeczy należy kupić dwa uchwyty i posiadać dwa tablety. W naszym przypadku tablet i tak spisał się znakomicie mimo, że młodych pasażerów było dwoje – drugie dziecko również było w stanie oglądać bajki a to za sprawą obrotowi urządzenia o 360° i ustawienie kąta nachylenia do naszych potrzeb.

10

Uchwyt trzyma się pewnie i mocno – nie musimy się obawiać, że sprzęt spadnie i ulegnie zniszczeniu.

11

14

Testowany uchwyt do korzystania z tabletu w podróży sprawdzi się idealnie do oglądanaia filmów, bajek ale i również do pracy. Uchwyt dedykowany jest do tabletów o rozmiarach od 7 do 12,9 ” i jest mocowany do zagłówka – nadaje się do wszystkich popularnych średnic do ok. 14 mm. W naszym teście produkt spełnił swoją funkcję, jest solidnie wykonany i serdecznie polecamy go każdemu. Dodatkowo do zakupu powinna was zachęcić bardzo dobra cena tego uchwytu – jest dostępny na Ceneo.

ocena9

 

wujekpoleca

 

Sprzęt do testów dostarczył producent:

logo hama