Telewizja i obraz 3D na Twoim komputerze? Z AVerMedią to możliwe

To wszystko zasługa niewielkiego urządzenia AVerTV Volar HD Nano, które pozwoli w prosty sposób przekształcić komputer w prawdziwe centrum multimedialne. W zestawie użytkownik znajdzie rozbudowany pilot dla wygodnej obsługi.

AVerTV Volar HD Nano, działa jak tuner i rozmiarem przypomina niewielkiego pendrive’a, ale nie ogranicza to w żaden sposób jego możliwości. Dołączona antena z dwoma teleskopami odpowiedzialna jest za przechwytywanie sygnału. Dzięki dwóm przyssawkom, można ją zamontować niemal na dowolnej powierzchni.

Samo przechwytywanie sygnału jednak nie wystarczy. Niezwykle ważne jest odpowiednie oprogramowanie. Tuner współpracuje z programem Windows Media Center, który pozwala na swobodne przełączanie pomiędzy TV, odtwarzaniem DVD czy innych plików multimedialnych. Ponadto aplikacja AVerTV 6 pozwala na korzystanie z 3D oraz planowanie nagrywanych programów. Zapewnia ona wszystkie standardowe funkcje jak EPG, PVR z programatorem czy TimeShift.

Ważnym elementem AVerTV Volar HD Nano jest dołączony do zestawu pilot, który pozwala w wygodny sposób obsługiwać oprogramowanie. Wydajny nadajnik sprawia, że można z niego korzystać nawet z większej odległości. Ciekawą funkcją pilota jest znajdujący się na nim zielony przycisk, którego naciśnięcie powoduje włączenie Windows Media Center, co pozwala na szybki dostęp do multimediów.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 230 zł.

Cechy urządzenia:

– dołączony pilot do obsługi Windows Media Center
– Wbudowany odbiornik IR
– H.264 / MPEG-2 HDTV Ready
– Teletext / TimeShift / EPG
– Planowanie nagrywania
– Nagrywanie w trybie uśpienia
– Niski pobór energii
– Antena TV 75Ω

Źródło: Informacja prasowa.