Tęczowa muzyka z wielofunkcyjnej żarówki LED.

Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD wprowadza do sprzedaży rewolucyjną żarówkę wielofunkcyjną LED, rozwijając tym samym nową kategorię „Manta Party House”.

Manta Smart LED Bulb with BT Speaker DLB002 to unikalne rozwiązanie łączące w sobie żarówkę LED o zmiennych kolorach świecenia oraz głośnik Bluetooth. Urządzenie po zamontowaniu w standardowym gnieździe żarówki pozwala zmienić typową żarówkę w nowoczesne źródło światła i dźwięku. Po połączeniu ze smartfonem lub innym urządzeniem poprzez Bluetooth możliwe jest sterowanie kolorami świecenia żarówki. Uzyskanie wybranego koloru świecenia jest niezwykle proste, gdyż wystarczy wybrać odpowiedni kolor z bogatej palety barw. Dodatkowo dzięki głośnikowi Bluetooth możliwe jest odtwarzanie muzyki ze smartfonu lub innych urządzeń mobilnych, a także uzyskanie efektów dyskotekowych. Gwint E27 zapewnia łatwość montażu i pasuje do standardowych oprawek żarówkowych. Manta LED Bulb DLB002 współpracuje z urządzeniami typu iPhone4S oraz wersjami późniejszymi pracującymi pod systemem iOS 7.0 i nowszymi, a także urządzeniami Android od systemu 2.3.3.

Manta_DLB002

Manta DLB002 to mała i sprytna żarówka, która w dowolnej chwili zamieni pokój nastolatka w imprezowy klimat. To także doskonały i niedrogi pomysł na oryginalny prezent.

Dodatkowo żarówkę możemy podłączyć bezpośrednio do kontaktu bez konieczności używania gwintu lampy poprzez dedykowany adapter Manta E27 DLB001A (dostępny osobno).

Sugerowana cena detaliczna Manta Smart LED Bulb DLB002 (brutto): 99 PLN

Sugerowana cena detaliczna Manta E27 Adapter DLB001A (brutto): 9,90 PLN

Link do strony z produktami:

http://www.manta.com.pl/pl/dlb002,

http://www.manta.com.pl/pl/dlb001a

Specyfikacja techniczna Manta Smart LED Bulb with BT Speaker DLB002:

Jasność: 400 lm

Wbudowane głośniki: TAK, 5 W, 40 Hz – 18 kHz

Zasilanie: AC 100-240 V 50-60 Hz

Bluetooth: Tak

Dodatkowe funkcje: sterowanie smartfonem, zmiana koloru RGB, odtwarzanie muzyki, wybór godzin pracy

Zniekształcenia: poniżej 1%

Moc urządzenia: 15 W

Rodzaj gwintu: E27

Źródło: Informacja prasowa.