Tapo T110 Tp-Link

Tapo T110 to niewielkie urządzenie, które dotarło do mnie w małym, niebiesko-białym pudełku.

Z przodu widzimy jak prezentuje się urządzenie i poznajemy jego model, natomiast na odwrocie opakowania znajdujemy inne informacje na temat produktu.

1

2

PARAMETRY TECHNICZNE
Sieć bezprzewodowa 868 / 922 MHz
INFORMACJE OGÓLNE
Dopuszczalna temperatura pracy 0~40°C
Wymiary (W X S X G) 61,4 x 37,5 x 12,3 mm
Wymagania w zakresie zasilania Bateria CR2032
SYSTEM
Konieczność użycia Huba Tak
ŚRODOWISKO PRACY
Dopuszczalna temperatura pracy 0~40°C
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Zawartość opakowania Tapo T110
Instrukcja szybkiej instalacji
Bateria CR2032 x 1
Środki klejące 3M
CECHY SPRZĘTOWE
Diody Tak

Czujnik został starannie zabezpieczony w dedykowanym mu pudełeczku.  W zestawie oprócz urządzenia znajdujemy również naklejki a także dokumentację.

3

Jak wskazuje rozmiar opakowania – urządzenie jest równie niewielkie. Wykonane zostało w całości w kolorze białym. Prezentuje się delikatnie i jest praktycznie niezauważalne. Z przodu widnieje szare logo ,,tapo”.

5

Tył urządzenia:

6

Niepozorny i niewielkie urządzenie kryje w sobie ułatwiające codzienne funkcjonowanie możliwości.

Dla kogo będzie odpowiedni Tapo T110? Dla ludzi ceniących sobie wygodę i korzystających z najnowszych możliwości usprawniających również bezpieczeństwo domowe.

No dobrze ale teraz konkrety – czujnik możemy zastosować np. przy oknach albo drzwiach. Urządzenie sygnalizuje czy są zamknięte jeżeli zostaną otwarte mogą w łatwy sposób nas zaalarmować.

W tym celu potrzebna będzie instalacja aplikacji Tapo – z jej poziomu monitorowanie okien, drzwi czy chociażby nawet szafek albo lodówki staje się bardzo proste a my możemy czuć się bezpiecznie i reagować w odpowiednim momencie.

Montaż czujnika jest bardzo łatwy i każdy sobie z tym poradzi. Produkt należy umieścić w miejscu przeznaczenia i po prostu go przykleić za pomoca dołączonych do zestawu nalepek. Nie będziecie potrzebować do tego celu żadnych narzędzi. Szczelina pomiędzy czujnikiem a magnesem jaką możecie pozostawić wynosi do 15 mm.

Co jeszcze oferuje czujnik? Jesteśmy w stanie dostosować ustawienia tak, żeby włączał nam automatycznie światła w mieszkaniu, domu – gdy np. wchodzimy do domu. Zgodzicie się, że jest to bardzo duże udogodnienie i warto korzystać z najnowszych możliwości jakie oferuje nam postęp techniki.

Zastanawiając się nad kolejnymi możliwościami tego czujnika – może się on przydać zwłaszcza osobom posiadającym zwierzaki, mieszkającym w domu jednorodzinnym. Czujnik poinformuje was gdy nasz piesek czy kotek opuści dom lub do niego wróci.

4

Aplikacja udostępnia nam natychmiastowe powiadomienia Push a więc alert w czasie rzeczywistym poinformuje nas o interesującym nas zdarzeniu. Hub jest w stanie równiez uaktywnić syrenę, która swoim dźwiękiem odtraszy bandytów.

Na wspomnienie zasługuje również żywotność baterii – aż ponad rok! Gdy bateria stanie się słaba otrzymacie powiadomienie w aplikacji by ją wymienić.

Podsumowując – niepozorne, niewielnie urządzenie Tapo T110 z pomocą jednej, wygdnej aplikacji – ułatwi wasze życie w poziomie Smart Home. Oczywiście skorzystać możecie z całej linii produktów Tp-Link – niekoniecznie kończąc na testowanym czujniku.

Spraw by Twój dom był kontrolowany i bezpieczny z Smart Contact Sensor.

1

ocena9

Tapo T110 jest dostępny na Ceneo