Szukasz dobrej i niedrogiej suszarki do włosów?

Nowa marka sprzętu AGD firmy Gotie zaprezentowała nam suszarkę GSW-200W. Czy oferowany produkt podbije nasze serca? Zapraszamy do recenzji!

Suszarka Gotie GSW-200W dotarła do nas w kartonowym pudełku w kolorze biało-różowym, na bocznych ścianach pudełka znalazły się dodatkowe informacje na temat urządzenia i jego możliwości. Z przodu jak i z tyłu znajduje się modelka z lśniącymi włosami a przy niej suszarka firmy Gotie. Wewnątrz pudełka znajdujemy suszarkę, dyfuzor zwiększający objętość włosów,koncentrator powietrza oraz kartę gwarancyjną.

IMG_6056

IMG_6058

Specyfikacja techniczna:

MOC 2200 W
KOLOR BIAŁY
FUNKCJA ION CARE TAK
KONCENTRATOR POWIETRZA TAK
DYFUZOR TAK
UCHWYT DO ZAWIESZENIA TAK
PRZYCISK „ZIMNE POWIETRZE” TAK
REGULACJA MOCY TAK, DWUSTOPNIOWA
REGULACJA PRĘDKOŚCI TAK, TRÓJSTOPNIOWA
DŁUGOŚĆ PRZEWODU 1,8 M
WAGA 0,6 KG

Po zapoznaniu się z zawartością pudełka przejdźmy do testowanego modelu. Jak na pierwszy rzut oka wizualnie suszarka posiada bardzo ciekawy wygląd – białe elementy bardzo fajnie komponują się z kolorem szarości nadając temu produktowi nowoczesny styl. Na jednej stronie urządzenia znalazło się miejsce na logo firmy Gotie, nie mogło również zabraknąć informacji o posiadanej funkcji ION CARE a pod tym napisem znajdują się dwie pionowe linie szarości.

IMG_6077

Obudowa produktu została wykonana w całości z tworzywa sztucznego. Model GSW-200W należy do bardzo lekkich suszarek bowiem jego waga nie przekracza 0,6kg, a długość kabla wynosi prawie 2 metry przez co pozwoli nam swobodne ruchy z suszarką. Załączone dwa akcesoria czyli: dyfuzor i koncentrator- oba w bardzo prosty sposób zakłada się na suszarkę. Kolejna zaleta w tym urządzeniu jakie możemy znaleźć to możliwość zdjęcia kraty wlotu powietrza, który wystarczy przekręcić zgodnie z informacją umieszczoną na wieczku. IMG_6074IMG_6072

Wygląd urządzenia zasługuje naprawdę na duży plus a ergonomiczny kształt sprawia, że wygodnie trzyma się w dłoni a wszystkie przyciski mamy pod ręką. W tym urządzeniu nie mogło zabraknąć uchwytu do powieszenia, który stał się już standardem w suszarkach.IMG_6070

Na pokładzie suszarki GSW-200W znalazło się aż 6 stopni regulacji prędkości/temperatury, pozwalając dopasować zakres pracy urządzenia do naszych włosów, szczególnie przydatna jest tu funkcja chłodnego nawiewu, nacisk na przycisk zimnego powietrza generuje chłodniejszy strumień na suszone włosy, utrwala fryzurę i korzystnie wpływa na stan włosów, dodając im blasku i domykając porozchylane łuski włosów.

IMG_6062

IMG_6059
Suszarka została wyposażona w bardzo dużą moc – 2200W, jeżeli więc włosów masz dużo, są gęste lub są grube to możemy obiecać, że GSW-200W z łatwością sobie z nimi poradzi w połączeniu z silnym nawiewem. Suszarka nie należy do najcichszych ale i też nie do najgłośniejszych suszarek w swej kategorii.
Prezentowany model chroni nasze włosy również dzięki funkcji jonizacji, która zapobiega elektryzowaniu się naszych włosów. Na modelu nie znajdziemy żadnego włącznika, bowiem przy włączonym urządzeniu jony są uwalniane automatycznie i bez przerwy.

 
Kolce dyfuzora w tym zestawie są krótkie dzięki temu ułatwiają one suszenie włosów kręconych i zapobiegają puszczeniu się fryzury.
Jeśli jesteś aktualnie na etapie szukania dla siebie suszarki, a kwota dla Ciebie odgrywa znaczącą role to naszym zdaniem powinnaś zastanowić się nad zakupem tego oto modelu.

Cena na dzień:6 listopad 2017

69,00 zł

Podsumowanie:

ocena8

Sprzęt do testów dostarczył:

gotie-beauty