Sprzęt marki Acer i Toshiba dostępne w sklepach ALDI

Prawdziwa gratka dla fanów technologicznych gadżetów! Już w najbliższą środę 27.04 we wszystkich sklepach ALDI w ramach najnowszej promocji pojawią się w sprzedaży akcesoria komputerowe marki Acer oraz przenośny dysk zewnętrzny Toshiba o pojemności 2,5 TB. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Marka Acer wyróżnia się na rynku sprzętu technologicznego od kilku lat, konsekwentnie umacniając swoją pozycję i oferując bardzo dobrej jakości sprzęt w cenie przystępnej dla konsumenta. Tym razem klienci popularnych dyskontów ALDI znajdą na półkach sklepowych kamerę internetową Acer QHD Conference Webcam ACR010. Urządzenie dzięki niewielkim rozmiarom jest w pełni mobile, do tego nagrywa w rozdzielczości 2560×1440 QHD. Sprzęt z powodzeniem można zainstalować na urządzeniach obsługujących system Windows, Linux i macOS. Co więcej, kamerka posiada funkcję autofocus oraz kąt widzenia 70 stopni, dzięki czemu twarz użytkownika zawsze jest widoczna w obiektywie kamery. Mikrofon wielokierunkowy zapewnia czystość dźwięku, a obrotowa konstrukcja sprawia, że urządzenie można ustawić wedle własnych preferencji. Kamerę Acer będzie można kupić za 189,00 zł.

W ofercie ALDI klienci znajdą również zestaw komputerowy Acer, składający się z klawiatury z membranowymi przełącznikami oraz myszki z regulowaną rozdzielczością w zakresie 800/1200/1600 dpi i czterema przyciskami funkcyjnymi. Zestaw dostępny jest w cenie 119,00 zł. Sprzęt marki Acer podlega dwuletniej gwarancji.

To nie koniec niespodzianek. ALDI wprowadza do sprzedaży także dysk zewnętrzny marki Toshiba o pojemności 2,5 TB z funkcją Plug&Play. Do dysku dołączony jest kabel microUSB. W sieci ALDI dostępny będzie w cenie 269,00 zł. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

Sieć sklepów ALDI konsekwentnie rozwija i uatrakcyjnia asortyment spoza kategorii spożywczej, oferując klientom zarówno wysokiej jakości produkty marki własnej jak i współpracując z wybranymi partnerami. Niedawno w ofercie ALDI znalazła się m.in. kolekcja ekologicznych zabawek z BIO plastiku marki Dantoy, a wcześniej w sklepach sieci pojawiły się płyty winylowe od polskiego dystrybutora JAWI. Więcej na WWW.aldi.pl

 
Źródło: Informacje prasowe