Sonos Roam i Move 2. Doskonałe prezenty dla każdego, kto nie chce się rozstawać z ulubioną muzyką!

Prezenty świąteczne mogą być zarówno praktyczne, jak i cieszące oko, a w przypadku głośników marki Sonos – także ucho. Amerykańska marka głośników premium ma w swojej ofercie dwie uniwersalne propozycje – model Roam i Move 2, które mogą służyć jako głośniki przenośne i te, których na co dzień używamy w domu.

Sonos Roam

Nic tak nie poprawia humoru jak ulubiona muzyka. Lubimy gdy towarzyszy nam w każdych okolicznościach – czy to w domu, czy w czasie podróży. Sonos Roam to poręczny, kompaktowy głośnik o minimalistycznym designie, który zmieści się do plecak lub torebki. Zajmuje też minium miejsca w pomieszczeniu, a przy tym zapewnia dźwięk wysokiej jakości.

Czystość, głębia i pełnia brzmienia mogą zaskoczyć. Roam wykorzystuje regulację Trueplay, aby inteligentnie dostroić dźwięk do otoczenia i odtwarzanych treści. Jest lekki, ergonomiczny i smukły, a przy tym odporny na upadki, wodoodporny (do 1 m przez maksymalnie 30 minut) i pyłoszczelny. Gra przez 10 godzin na jednym ładowaniu. Można go postawić w łazience czy zabrać do ogrodu i nie martwić się, że zachlapiemy go wodą. Roam zajmuje bardzo mało miejsca w pozycji pionowej, a dzięki trójkątnemu kształtowi z zaokrąglonymi krawędziami świetnie wpasuje się nawet w najmniejszy kąt. Głośnikiem można dowolnie sterować: przez aplikację Sonos, głosem, za pomocą Alexy czy Asystenta Google, urządzenie współpracuje też z Siri. Roam można ładować za pomocą dowolnej ładowarki indukcyjnej z certyfikatem Qi lub ładowarką usb-c.

Sonos Move 2

Move 2 to kolejna generacja najlepiej sprzedającego się głośnika Sonos. Zapewnia realistyczny dźwięk stereo, do 24 godzin pracy na baterii i wytrzymałą, wodoodporną konstrukcję. Nawet jeżeli podczas imprezy w ogrodzie zacznie padać deszcz, Move 2 wyjdzie z tego bez szwanku. Nowe oprogramowanie gwarantujące akustykę nowej generacji, która zapewnia lepszy odbiór dźwięku stereo oraz głębokie basy bez względu na to czy muzyka wybrzmiewa w salonie, czy też na pikniku w parku. Move 2 to także odświeżony design, który spodoba się fanom minimalizmu. Warto wiedzieć, że podczas projektowanie głośnika, duży nacisk położono na zrównoważony rozwój. Move 2 zmniejsza zużycie energii w trybie uśpienia o ponad 40%.

Do jego produkcji wykorzystano tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu. Głośnik jest wyposażony w wymienną baterię, aby przedłużyć żywotność produktu. Sam produkt sprzedawany jest w opakowaniu z odpowiedzialnie pozyskanych surowców i nadaje się do recyklingu. 

SONOS ROAM – LINK DO SKLEPU

SONOS MOVE 2 – LINK DO SKLEPU