Smartfony TP-LINK Neffos C5 i C5L dostępne w sprzedaży – Pokaż swoją drugą twarz.

„Smartfon to urządzenie dające nam wiele radości z odkrywania nowych technologii i jest naszym łącznikiem ze światem. Telefon komórkowy nie jest bezdusznym urządzeniem, ale narzędziem eksponującym naszą indywidualność i wyjątkowość. Konstrukcja smartfonów marki Neffos jest przyjazna i cechuje się nie tylko prostotą, ale i elegancją”. Tymi słowami idealnie opisał nową markę dyrektor generalny TP-LINK Jeffrey Chao.

Chcesz korzystać z telefonu na własnych warunkach? A może zastanawiasz się nad posiadaniem drugiego numeru, ale odstrasza Cię wizja ciągłego noszenia ze sobą dwóch telefonów? Smartfony Neffos C5 i C5L pozwalają na wykorzystanie dwóch kart SIM. Jeśli nie lubisz nadmiaru aplikacji, z których niekoniecznie korzystasz i z góry narzuconego interfejsu, to właśnie znalazłeś idealne urządzenie. Smartfony Neffos pracują pod systemem Android, który pozwala na stworzenie unikalnego, dostosowanego do twoich potrzeb interfejsu, który będzie zarówno świetnie wyglądał, jak i spełniał twoje wymagania. Aby Twój smartfon działał płynnie udostępniamy aplikacje do zarządzania systemem. Dzięki nim w łatwy sposób możesz kontrolować zużycie danych i stan baterii, wyczyścić pamięć podręczną oraz zarządzać innymi aplikacjami.

Dzięki temu, że telefon mamy cały czas przy sobie, coraz częściej uwieczniamy nasze życie na zdjęciach. Znakomicie posłużą do tego dwa aparaty, które posiada Neffos C5. Pierwszy o rozdzielczości 8MP dodatkowo wspierany jest przez lampę błyskową wyposażoną w dwie diody. Drugi to aparat selfie o rozdzielczości 5MP z szerokokątnym obiektywem, który uchwyci więcej Twoich znajomych na wspólnym zdjęciu. Za sprawą 5-cio calowego wyświetlacza HD IPS o rozdzielczości 1280 x 720-pikseli obraz ma żywe kolory i możemy dostrzec więcej detali. Neffos C5 wyposażony jest w czterordzeniowy, 64-bitowy procesor, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy o kolejne 32GB za pomocą karty SD. Pozwala to na płynne działanie aplikacji i zapewnia bezpieczne miejsce do przechowywania np. zdjęć. Telefon obsługuje najszybsze dostępne prędkości 4G LTE, dzięki czemu z łatwością za Tobą nadąży.

C5L-couple-B

W niewielkiej obudowie Neffos C5L zmieściliśmy aparat o rozdzielczości 8MP wraz z lampą błyskową, dzięki niemu możesz uchwycić ważne momenty w pełnych detalach. Wysoka rozdzielczość umożliwia wydrukowanie zdjęć w dobrej jakości. Znalazło się miejsce również na aparat selfie o rozdzielczości 2MP. Smartfon wyposażony jest w 64-bitowy procesor, 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy o 32GB za pomocą karty SD.

Smartfony TP-LINK Neffos cechują się ceną odpowiednio dobraną do ich możliwości. Możesz kupić je w sklepach Allegro, Komputronik, NeoNet, MediaExpert oraz X-kom i są objęte 24-miesięczną gwarancją.

Specyfikacja techniczna urządzeń dostępna jest na stronie Neffos C5 oraz Neffos C5L.

Źródło: Informacja prasowa.