Smartfon Kruger&Matz MOVE w piątej odsłonie

Kruger&Matz, producent eleganckich urządzeń mobilnych i sprzętu audio wchodzi w nowy rok zdecydowanym krokiem i wprowadza do swojej oferty kolejną nowość – smartfon MOVE 5, który kusi ciekawym wyglądem i atrakcyjną ceną. Oparty o system Android 5.1 Lollipop, 5 calowy smartfon MOVE zapewnia użytkownikowi szerokie spektrum możliwości, a aktywny panel pozwoli na szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji.

To, co zwraca uwagę w nowym smartfonie MOVE 5 to jego wygląd. Urządzenie wyposażone zostało w pokryty szkłem Dragontrail 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 720×1280 px, który daje gwarancję bardzo dobrej jakości obrazu. Użytkownicy nowego smartfona Kruger&Matz docenią też zastosowany w urządzeniu aktywny panel. Dzięki niemu za pomocą jednego gestu smartfon m.in. otworzy okno wiadomości, uruchomi pocztę, czy włączy aparat. Wystarczy narysować przypisaną do konkretnej funkcji literę na wygaszonym ekranie urządzenia.

MOVE5

MOVE 5 od poprzednich modeli z tej serii wyróżnia też wykorzystany procesor. We wnętrzu obudowy znajduje się 4-rdzeniowy Spreadtrum SC7731G, taktowany zegarem 1,3 GHz i wspierany 1 GB pamięci RAM. Dodatkowo smartfon posiada 8 GB pamięci wewnętrznej do przechowywania danych, którą można rozszerzyć za pomocą karty micro SD. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym użytkownicy mogą cieszyć się niedrogim smartfonem, który doskonale wykorzystuje możliwości systemu Android 5.1 Lollipop oraz doskonale sprawdza się podczas codziennych czynności, w tym też w czasie odtwarzania filmów oraz zaawansowanych gier i aplikacji.

Kruger&Matz przyzwyczaił użytkowników, że oferowane telefony są nie tylko eleganckie, ale również niezwykle funkcjonalne. Dlatego nikogo nie zaskoczy funkcja dual-SIM. Z całą pewnością zostanie ona doceniona przez osoby, które korzystają z telefonu służbowego i prywatnego lub które często korzystają z lokalnych kart operatorów zagranicznych. Dobrą informacją dla podróżujących jest również współpracujący z systemem GLONASS, wbudowany moduł GPS, dzięki któremu telefon może być używany jako nawigacja.

Spośród wszystkich urządzeń z serii MOVE, nowy smartfon wyróżnia się też designem. Smukła obudowa MOVE 5, mieszcząca pojemną baterię 2000 mAh i 5 calowy ekran, jest doskonałym kompromisem pomiędzy funkcjonalnością i komfortem obsługi urządzenia. Jednocześnie, odpowiadając na preferencje użytkowników, smartfon oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Smartfon Kruger&Matz MOVE 5 dostępny jest w oficjalnym sklepie www.krugermatz.com w cenie 349 zł.

Więcej informacji na:

www.krugermatz.com

https://www.facebook.com/krugermatz

Źródło: Informacja prasowa.