Rozgrywka mobilna na nowo pomyślana. Razer przedstawia kontroler Kishi V2

Razer Kishi V2 to ulepszenie wielokrotnie nagradzanego kontrolera do gier mobilnych z układem sterowania o konsolowej jakości, rozsuwanym mostkiem dla uniwersalnej kompatybilności oraz ze zintegrowaną aplikacją Nexus

 

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, poinformowała dzisiaj o premierze Razer Kishi V2 na Androida. Wersja na iPhone’a pojawi się jeszcze w tym roku. Kishi V2 to nowa generacja innowacyjnego i wielokrotnie nagradzanego kontrolera do gier mobilnych, który zapewnia na smartfonach sterowanie i rozgrywkę o jakości znanej z konsol. Wraz z gwałtownym rozwojem gier opartych na chmurze i przesyłaniu, przyszłość rozgrywki na urządzeniach przenośnych jest teraz jaśniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Razer stara się zapewnić graczom najlepsze rozwiązania do grania, przy zachowaniu absolutnej kontroli nad rozgrywką niegraniczoną żadnymi kompromisami.

NAJLEPSZE W SWOJEJ KLASIE USPRAWNIENIA

Nowości, które pojawiły się w Kishi V2 wykorzystują ponad 16-letnie doświadczenie firmy w obszarze gier na komputery PC i konsole. Kishi V2 to liczne ulepszenia wprowadzone z myślą o graczach mobilnych. Zainspirowany wielokrotnie nagradzanymi kontrolerami Wolverine V2, Razer Kishi V2 oferuje te same, wysokiej jakości opcje sterowania wraz z całkowicie nowymi mikroprzełącznikami o wyraźnie wyczuwalnym skoku. Nowy przycisk Udostępnij (Share) pozwala graczom na szybkie robienie doskonałych zdjęć lub nagrywanie klipów wideo, które można potem udostępniać obserwującym i znajomym. Kishi V2 wprowadza również podwójne przyciski wielofunkcyjne i możliwość uruchomienia zupełnie nowej aplikacji Razer Nexus – za naciśnięciem jednego przycisku. Ulepszenia gwarantują pełne zoptymalizowanie Kishi V2 pod kątem maksymalnej wydajności podczas rozgrywki w najnowsze wersje strumieniowanych gier AAA lub mobilnych.

„Pierwszy Razer Kishi otworzył drzwi dla nowej kategorii gamingowych kontrolerów mobilnych o jakości znanej z konsol. Jesteśmy podekscytowani wiedząc, że Kishi V2 pogłębia to doświadczenie w każdy możliwy sposób” – powiedział szef działu Mobile & Console w Razrze, Richard Hashim. „Dzięki najnowocześniejszej technologii, którą umieściliśmy w Kishi V2, gracze mogą teraz cieszyć się tym samym stylem i odczuciami podczas rozgrywki, co podczas grania w ich ulubione gry na konsole i komputery – gdziekolwiek teraz się znajdują”.

 

Konstrukcja Kishi V2 została przeprojektowana i wyposażona w uproszczony mostek, zapewniający stabilność i uniwersalną kompatybilność ze smartfonami. Kishi V2 może się również pochwalić wygodnym ergonomicznym uchwytem. Te innowacje zapewniają każdemu graczowi mobilnemu łatwiejsze i lepsze wrażenia z użytkowania. Kishi V2 został również zaprojektowany z myślą o maksymalnej kompatybilności i będzie współpracować z obecnymi i przyszłymi telefonami Samsung i Google Pixel, które wejdą na rynek w tym roku.

„Tworząc treści związane z grami mobilnymi od prawie dekady, mogę śmiało powiedzieć, że Kishi V2 to najlepszy kontroler do gier mobilnych, jakiego kiedykolwiek używałem” – powiedział Patrick „Chief Pat” Carney, dyrektor generalny i założyciel Tribe Gaming.

Wspierając tę samą rozgrywkę o niskim opóźnieniu, co jego poprzednik, Kishi V2 zapewnia kontrolę nad grą lub grą w chmurze za pośrednictwem połączenia USB-C i portów ładowania through, które umożliwiają ładowanie urządzenia bez przerywania rozgrywki.

APLIKACJA RAZER NEXUS (BEZPŁATNA)

Kishi V2 jest napędzany przez zupełnie nową i w pełni zintegrowaną aplikację Razer Nexus, która zapewnia maksymalną wszechstronność i łatwość personalizacji. Po naciśnięciu przycisku Razer Nexus uruchamia się natychmiast, zapewniając szybki dostęp do zainstalowanych gier, możliwości przesyłania strumieniowego na YouTube lub Facebooku, wykrywania kompatybilnych gier czy ustawienia kontrolera.

Nowa generacja tego bogatego w funkcje, wiodącego w branży kontrolera do gier mobilnych i towarzysząca mu aplikacja Razer Nexus jest już dostępna w wersji na system Android.

O RAZER KISHI V2 (ANDROID)

 • Przyciski:
 1. Dwie klikalne analogowe drążki
 2. Jeden mechanoczny D-pad
 3. Cztery przyciski górne
 4. Dwa triggery (L2/R2)
 5. Dwa bumpery (L1/R1)
 6. Dwa przyciski wielofunkcyjne (M1/M2)
 7. Przyciski Menu i Options
 8. Przycisk Share (wymaga Razer Nexus)
 9. Razer Nexus – przycisk uruchamiania aplikacji
 10. Kontrolka stanu ładowania
 • Wymiary:: 47mm x 220mm x 117mm
 • Waga: 284g
 • Łączność: USB Type-C
 • Ładowanie smartfona: pass through przez port USB typu C
 • Aplikacja mobilna: Razer Nexus, zastępująca dawną apliakcję Razer Kishi
 • Wymagania systemowe: Android™ 9.0 Pie lub wyżej.

Kompatybilność z: Razer Phone and Razer Phone 2, Samsung Galaxy S8 / S8+ / S9 / S9+ / S10 / S10+ / S20 Series / S21 Series / Note 8 / Note 9 / Note 10 / Note 10+, Google Pixel 2 / 3 / 4 / 5 / 6 i innymi wieloma urządzeniami z systemem Android.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

119,99€ (sugerowana cena detaliczna)

Kishi V2 Android: Razer.com oraz autoryzowani sprzedawcy  – 8 czerwca 2022

Kishi V2 iOS: Razer.com oraz autoryzowani sprzedawcy – jesień 2022

Aby dowiedzieć się więcej o Kishi V2, prosimy odwiedzić stronę https://rzr.to/kishi

 

 

Źródło: Informacje prasowe