Robert w srebrnej zbroi

Szwajcarska firma Stadler Form podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie zaprezentowała odświeżoną wersję popularnego modelu Robert. Ten zaawansowany technologicznie nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza doczekał się nowej, srebrnej szaty kolorystycznej.

Stadler Form od początku swojego istnienia kształtuje swoją ofertę tak, aby harmonijnie wpisywała się w szwajcarski rodowód marki. Tym samym jej oferta charakteryzuje się niezawodnością i zaawansowaniem technologicznym, których dopełnieniem jest wielokrotnie nagradzany design. Wzornictwo jest elementem, do którego Stadler Form przykłada dużą wagę. Wysokiej jakości materiały przybierają tu formę, która wzbogaci wnętrza, a przy tym nada mu odpowiedniej barwy. Co dwa lata paleta kolorów Stadler Form jest dostosowywana do aktualnych trendów. W przypadku modelu Robert, jego atrybuty od dzisiaj wyrażają biel z uzupełnieniem klasycznej czerni lub dyskretnej barwy srebra.

SF_Robert_silver_front

Stadler Form Robert to jeden z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych produktów szwajcarskiej marki. Od momentu rynkowego debiutu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób ceniących sobie jakość powietrza. Zaawansowana technologia sprawia, że jest on niezwykle cichy i pobiera niewielką ilością energii – nawet 7 W.

Stadler Form Robert perfekcyjnie nawilża i oczyszcza powietrze w pomieszczeniach, w których przebywamy. Jego rozwiązania technologiczne zapewnią zdrowy klimat w przestrzeni zamkniętej do 80 mkw. – odprowadzając do powietrza nawet 13,2 litrów wody dziennie. Robert to idealny współlokator dla alergików. Dzięki zaawansowanym tarczom wirującym w wodzie efektywnie filtruje cząsteczki powietrza, eliminując z nich szkodliwe drobnoustroje i alergeny. Dla pobudzenia zmysłów, wyciszenia po ciężkim dniu można dodać kilka kropel olejku zapachowego – Robert zadba o odpowiednią atmosferę, dyskretnie rozpylając ulubioną nutę zapachową.

Wyrazista, smukła, nowoczesna, a zarazem elegancka sylwetka Roberta powstała w wyniku współpracy inżynierów Stadler Form ze szwajcarskim projektantem – Matti Walkerem. Szlachetnego wyglądu dopełniają powlekane, gładkie powierzchnie, które korespondują z wyrafinowanym, polerowanym aluminium. Obsługa Roberta jest niezwykle łatwa i intuicyjna za sprawą dużego, czytelnego panelu dotykowego, który daje możliwość doboru optymalnych ustawień w zależności od potrzeb oraz pory dnia.

Źródło: Informacja prasowa.